GNU/Linux masaüstü görünümleriniz

Ama 1 sonraki brave patchinde düzelttiler ve hala brave kullanıyorum windows'ta da Linux'ta da.
Tavsiye: Brave kullanma. Adblockerlar önemli şeyleri bloklayabilir. Bir şeyi çok ararsın. Bir sitede sadece vardır ve o siteye rasgelirsin. O da ne? Sitede alakalı birşey göremedin. Click bait olduğunu düşünüp de kapattın. Halbuki adblock'u kapatsaydın görecektin ki aradığın bilgi o sayfada. Erasmus için anlaştığımız Adam Mickiewicz üniversitesinin ilgili sayfasına baktığımda başta aradığımı bulamamıştım. Sınıf arkadaşım bana mesaj atıp şu sayfaya bak, burada yazıyor demese Erasmus için önemli bir bilgiyi bilmediğim için seçimlerim yanlış olacaktı. Chrome ve Edge iyidir.

Tavsiye: Brave kullanma. Adblockerlar önemli şeyleri bloklayabilir. Bir şeyi çok ararsın. Bir sitede sadece vardır ve o siteye rasgelirsin. O da ne? Sitede alakalı birşey göremedin. Click bait olduğunu düşünüp de kapattın. Halbuki adblock'u kapatsaydın görecektin ki aradığın bilgi o sayfada. Erasmus için anlaştığımız Adam Mickiewicz üniversitesinin ilgili sayfasına baktığımda başta aradığımı bulamamıştım bulamamıştım. Sınıf arkadaşım bana mesaj atıp şu sayfaya bak, burada yazıyor demese Erasmus için önemli bir bilgiyi bilmediğim için seçimlerim yanlış olacaktı. Chrome ve Edge iyidir.
Adblock özelliğini kapatabiliyorsunuz bir süreliğine. Ayrıca Firefox bence şuanlık bayağı iyi.

Adblock özelliğini kapatabiliyorsunuz bir süreliğine. Ayrıca Firefox bence şuanlık bayağı iyi.
Firefox güzel. Adam Chromium tabanlı bir tarayıcı bakıyor diye bunları verdim. Bu arada şu an Edge for Linux'tan yazıyorum :) Gayet güzel bir şey çıkarmışlar ortaya.

Firefox güzel. Adam Chromium tabanlı bir tarayıcı bakıyor diye bunları verdim. Bu arada şu an Edge for Linux'tan yazıyorum :) Gayet güzel bir şey çıkarmışlar ortaya.
Chrome tabanlı sevdiğim bir Min bide Brave var, fakat kullanmıyorum çünkü çok sık exploit çıkıyor Chromium tabanlı tarayıcılara.

Chrome tabanlı sevdiğim bir Min bide Brave var
Min derken? Hangi tarayıcıdan bahsediyorsun?
fakat kullanmıyorum çünkü çok sık exploit çıkıyor Chromium tabanlı tarayıcılara.
Firefox da bir türlü Teams'e destek getiremedi :( Online derslere Chromium tabanlı tarayıcılarla girebiliyorum ama Firefox girmiyor.

Min derken? Hangi tarayıcıdan bahsediyorsun?
Min | A fast, minimal browser that protects your privacy
Firefox da bir türlü Teams'e destek getiremedi :( Online derslere Chromium tabanlı tarayıcılarla girebiliyorum ama Firefox girmiyor.

Ben uygulamadan giriyorum, ondan bir sıkıntı olmuyor.

BTW, I use Arch.

Ekran görüntüsü 2021-04-17 14-56-42.png
Ekran görüntüsü 2021-04-17 14-56-50.png
Ekran görüntüsü 2021-04-17 14-58-48.png

Kurulumu sandığım kadar zor değilmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı