GNU/Linux masaüstü görünümleriniz

Hocam ayıptır sorması hangi dağıtım? 😀
Sistem çekmecesinde Livepatch var, Ubuntu sanırsam. Zaten dağıtımın önemi yok bu konularda, GNOME ile aynı masaüstünü yapabilirsin.
Dogrudur ubuntu. neofetch de su sekilde
Ekran görüntüsü 2021-05-15 16-11-49.png

Dash to Dock'ı kendiniz mi derlediniz?
eklenti üzerinden yapıldı

Aşağıdaki plank çok büyük değil mi? Biraz küçültebilirsin. Plank temasını da değiştir bence. Buradan istediğin temayı seçebilirsin. Bir de icon olarak Papirus öneririm.
Evet ben büyüttüm. Standart hali küçük geldi. Bu arada ben 46 yaşındayım. Gençler kadar keskin görmüyorum.
Catalina ikon ile yeni hal

Ekran Görüntüsü 2021-05-15 22-06-34.png

Son düzenleme:
Daha önce telefondan baktığımdan pek fark edememiştim fakat çok daha sade bir arayüz yapabilirsiniz isterseniz. Özellikle o titlebar'dan kurtulmanızı öneririm.
for_window [class="^.*"] border pixel ? ("?" kısmına bir değer girmeniz gerekiyor. Ben 2 pixel olarak kullanıyormuşum.)
new_window 1pixel gibi farklı yöntemler de varmış fakat denememiştim ben. Şu anda ilk yazdığım kodu kaldırıp compile ettiğimde de titlebar çıkmıyor nedense.

Onun haricinde kişileştirmek için çok güzel videolar var youtubede, eğer ilgilenirseniz bakmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı videoyu herkese öneriyorum, forumda 4. paylaşışım falan sanırım. Kesinlikle bakmanızı öneririm 3 videoya da.

Son düzenleme:
Daha önce telefondan baktığımdan pek fark edememiştim fakat çok daha sade bir arayüz yapabilirsiniz isterseniz. Özellikle o titlebar'dan kurtulmanızı öneririm.
for_window [class="^.*"] border pixel ? ("?" kısmına bir değer girmeniz gerekiyor. Benim 2 pixel olarak kullanıyormuşum.)
new_window 1pixel gibi farklı yöntemler de varmış fakat denememiştim ben. Şu anda ilk yazdığım kodu kaldırıp compile ettiğimde de titlebar çıkmıyor nedense.

Onun haricinde kişileştirmek için çok güzel videolar var youtubede, eğer ilgilenirseniz bakmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı videoyu herkese öneriyorum, forumda 4. paylaşışım falan sanırım. Kesinlikle bakmanızı öneririm 3 videoya da.
Teşekkürler, zaten i3'ü düzenlerken bu video serisinden yararlanmıştım. Bu bahsettiğiniz kodu config dosyasına mı eklemem gerekiyor?

Teşekkürler, zaten i3'ü düenlerken bu video serisinden yararlanmıştım. Bu bahsettiğiniz kodu config dosyasına mı eklemem gerekiyor?
Çalışma alanlarının adları dışında pek bir fark göremedim dış bakışta, orjinal haliyle kullandığınızı düşünmüştüm o yüzden. Config dosyanızda "border" kelimesini aratın. Eğer benzer bir komut varsa onun yerine yazın, yoksa herhangi bir yerine yazabilirsiniz. İlk olarak üstteki komutu denemenizi öneririm, ikinci komutu hiç kullanmadım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı