Linux Mint birim küçültme hatası

Aslında GNU dünyasında kötüler var ama bir şeyin ne kadar iyi olduğu senin ihtiyacına göre değişir. Benim tavsiyem sana uymayabilir. Ben genel yapı olarak araştırma yapmayı severim ama sen sevmeyebilirsin bu yüzden her ikimizin iyileri farklı olabilir. Burada bir tavsiyede bulunurum ama tavsiye ettiğim dağıtım kullanıcı eksikliğinden dolayı biraz sorunlu olabilir. Benim bunları çözmek için zamanım varken senin olmadığı için isabetli olmaz, yine de hafızamı zorlayıp iyi olduğunu düşündüğüm dağıtımlardan bir tane bulmaya çalışayım.

Biraz baktım bayağı uzun zaman olmuş. Bu soruyu bana eskiden sorsan tonla nefes alan dağıtım sayabilirdim sana. Ancak şimdi bakıyorum ki birçoğu Ubuntu tekeli altında ezilip gelişmeyi bırakmış durumdalar. Xandros, Mepis, Kanotix, MX, Antix derdim herhalde. Bunların Gnome spinleri var mı bilmiyorum. Kendin kurup kullanabilirsin. En iyi Gnome Debian dağıtımı derken, her şeyi düşünülmüş tıkırında bir desktop mu soruyorsun? Yoksa Gnome olarak kullanabileceğim iyi dağıtım mı istiyorsun? Anlamadım.
Bana da önerseniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı