Linux Mint kurulum sorunu

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün sosyaldekilerin tavsiyesiyle Linux Mint kurayım dedim fakat hata var. Start Linux Mint seçeniğine bastığımda ekranda Mint logosu kalıyor ve hiçbir şey olmuyor çözüm var mıdır?
Edit: Kendi kendine bekleyince sorun çözüldü.
@Kerem00 Hocam kurulum için yardım eder misiniz?
Ya da @bury me deep inside .
Direk Windows'un yanına kur desem nolur?

Son düzenleme:
Dün sosyaldekilerin tavsiyesiyle Linux Mint kurayım dedim fakat hata var. Start Linux Mint seçeniğine bastığımda ekranda Mint logosu kalıyor ve hiçbir şey olmuyor çözüm var mıdır?
Edit: Kendi kendine bekleyince sorun çözüldü.
@Kerem00 Hocam kurulum için yardım eder misiniz?
Ya da @bury me deep inside .
Direk Windows'un yanına kur desem nolur?
En sağlıklısı manuel kurulumdur hocam.

Hocam şimdi bir hata verdi disk yerini seçtirmeden atlıyordu bir daha deneyeceğim.
Manuel kurulum ile kurun. Otomatik kuruluma güvenmeyin. Ben hep manuel kurarım. "Başka bir şey." seçeneğini seçin yani. Daha sonra yapmanız gerekenler aşırı basit. Ayırdığınız bölümü EXT4, birincil bölüm, bağlama noktası "/" ayarları ile biçimlendireceksiniz.

@Kerem00 Hocam dediğiniz gibi yaptım fakat üsttekini seçti geri seçeyim mi biçimlendirdiğim kısmı?

Dosya Ekleri

• 20200813_155426.jpg
    20200813_155426.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 58
@Kerem00 Hocam dediğiniz gibi yaptım fakat üsttekini seçti geri seçeyim mi biçimlendirdiğim kısmı?
Seçili gözüken şeyin bir anlamı yok diye biliyorum ama garanti olsun diye biçimlendirdiğiniz yere tıklayın ve "Şimdi Yükle" butonuna basın. Nerelerin biçimlendirileceğini kurulum söyler.

Geri
Yukarı