Linux Mint "Start Linux"a basılınca donuyor

Furkan_R4KT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar işletim sistemim Windows 7 USB'yi hazırladım ve açtım start Linux'a bastığım zaman donuyor çözüm önerilerinizi bekliyorum
Denediğim şeyler:
Farklı bir USB bellekte denemek.

Ekran resmi atar mısın? Start Linux ne bilmiyorum.

1 dakikaya atıyorum hocam.

Ekran resmi atar mısın? Start Linux ne bilmiyorum.

20211124_162547.jpg

Hocam bastigim anda donuyor ve hiçbir şey olmuyir.

Son düzenleme:
BIOS'um eski ama varmu yok mu diye bakacağım

Hocam BIOS'a baktım ancak Secure Boot siye bir şey yok BIOS American Megatrends v2.57
Haa eski ise zaten UEFI değildir Secure Boot ile ilgili değil o zaman. ISO dosyasını tekrar indir bakalım, farklı bir sunucu seç bu sefer garanti olsun.

Haa eski ise zaten UEFI değildir Secure Boot ile ilgili değil o zaman. ISO dosyasını tekrar indir bakalım, farklı bir sunucu seç bu sefer garanti olsun.

Hocam acmayi basardim ancak dualboot kurmak istiyorum 64 GB'lik bir alan secmistim nasıl yapabilirik Windows 7 diye cokceğinden korkuyorum

Arkadaşlar işletim sistemim Windows 7 USB'yi hazırladım ve açtım start Linux'a bastığım zaman donuyor çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Denediğim şeyler:
Farklı bir USB bellekte denemek.

Linux Mint Cinnamon mu indirdiniz? Bu sorunu görünce şaşırdım çünkü aynı problem bende de olmuştu. Ama GNOME-boxes ile çalıştırdığımda olmuştu ve ekran kaydı alıyordum. O yüzden önemsememiştim. Problem ISO kaynaklı olabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı