Linux Mint sürekli cızırtı geliyor

Phatix

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Dün Linux'a geçmeyi düşündüm. Ve bugün çok pişmanım. Ses belli aralıklarla cızırtılı geliyor. Nasıl düzelteceğiz?
Arkadaşlar yardımınıza gerek kalmadı Windows'a geri dönüyorum. Batsın böyle işletim sistemi. Hızlandırmak için yükledik eskisinden daha fazla kasıyor. Lanet olsun.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Dün Linux'a geçmeyi düşündüm. Ve bugün çok pişmanım. Ses belli aralıklarla cızırtılı geliyor. Nasıl düzelteceğiz?
Arkadaşlar yardımınıza gerek kalmadı Windows'a geri dönüyorum. Batsın böyle işletim sistemi. Hızlandırmak için yükledik eskisinden daha fazla kasıyor. Lanet olsun.
Nasıl bir cızırtı geliyor. Cızırtı her zaman mı geliyor?

HP Compaq DC7600 Dönüştürülebilir Küçük Kasa
Intel Pentium 4 CPU 3.40GHz - ATI Radeon x300/x550/x1050 Series
4,5 GB Samsung & Kingston RAM - A4Tech Q Klavye & PK-635K Webcam
Sistem bu mu? Ayrıca Cinnamon masaüstü yüklendiyse o sistem zaten kasacak. O sistemde en fazla LxQT masaüstünü zorlarsınız.

Tux'un alnında düşük sistemler için olduğu falan mı yazıyor? Sistemine göre seçeceksin masaüstü ortamlarını. Sorunu çözmek yerine işletim sistemine laf atıp kaçmakta iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı