Linux Mint XFCE silindikten sonra PC açılmıyor

Yeniden kurdum. Windows 7 ve Mint seçeneği çıktı sanırım düzelmiş. Şimdi GRUB ve Mint'i sağlıklı bir şekilde nasıl silerim?

Önce Windows önyükleyicisini onar, ardından Linux Mint kurulu bölümü sil. En kolayı bu.

Boot Repair uygulamasında da Windos önyükleyicisinin onarımı ile ilgili bir kısım olacaktı. İster bunu deneyin, ister Windows kurtarma ortamı ile Windows önyükleyicisini onarın. Aynı kapıya çıkar.

Önce Windows önyükleyicisini onar, ardından Linux Mint kurulu bölümü sil. En kolayı bu.

Boot Repair uygulamasında da Windos önyükleyicisinin onarımı ile ilgili bir kısım olacaktı. İster bunu deneyin, ister Windows kurtarma ortamı ile Windows önyükleyicisini onarın. Aynı kapıya çıkar.
Hocam kurtarma ortamına nasıl gireceğimi bilmiyorum. İnternette var ama anlamadım.

Hocam kurtarma ortamına nasıl gireceğimi bilmiyorum. İnternette var ama anlamadım.

Alternatif olarak Boot Repair uygulamasının OS Uninstaller paketini kullanabilirsiniz. Sistemi Linux Mint kurulum ortamı ile açıp, aşağıdaki komutla os-uninstaller paketini kurun.

Kod:
apt update; apt install os-uninstaller

Ardından şu bağlantıdakileri uygulamayı deneyebilirsin.

Hangisini seçmeliyim?
16118313250492062501787852312519.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı