Çözüldü Linux Mint'te Ventoy'u çalıştıramıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

trans_women

Hectopat
Makaleler
4
Linux Mint Xfce'de Ventoy indirip ve çift tıklayıp kolayca çalıştırabiliyorken Linux Mint Cinnamon'da bunu yapamıyorum. Şaka gibi ve sinir bozucu cidden.
Sorun nedir? Neden çalışmıyor?

Çözüm
Konu sahibi, Ventoy'u terminal içine sürükleyin ve çalıştırın, sonra dönüte bakarız.
1678793553042.png
VentoyGUI.x86_64 bunu uçbirime sürükleyip enter'a bastım ve parola istedi. Parolamı yazdım ve çalıştı. Cidden ilginç, çünkü Mint Xfce'de tıklayınca direk parola isteyip açılıyordu.

Açılması için bir başka yöntem de şu: Ventoy'un klasörü var ya, işte o klasörü yönetici hakları ile açın.
Bu sayede Ventoy'u açabilirsiniz.

VentoyGUI.x86_64 bunu uçbirime sürükleyip enter'a bastım ve parola istedi. Parolamı yazdım ve çalıştı. Cidden ilginç, çünkü Mint Xfce'de tıklayınca direk parola isteyip açılıyordu.

Açılması için bir başka yöntem de şu: Ventoy'un klasörü var ya, işte o klasörü yönetici hakları ile açın.
Bu sayede Ventoy'u açabilirsiniz.
Programa çalışma hakları vermediğiniz açılmıyor anlamına geliyor o zaman sanırım, yanlışlıkla da olsa çözdüm sanırsam :D

Geri
Yukarı