Linux tabanlı işletim sisteminden Windows'a geçememe sorunu

WrithQuars

Hectopat
Daha fazla  
Evimdeki 2 bilgisayara da Linux kurdum birinde Ubuntu diğerinde Elementary OS.

Alışamadığımı fark ettim ve tekrar Windows'a dönmek istediğimi anladım. ISO indirip 3. bir bilgisayardan ISO to USB kullanarak Windows dosyasını flash diske yazdırdım. Eve geldim ve 2 laptobada ne yaptıysam o USB bellekteki Windows'u kuramadım. Boot Legacy seçtiğimde harddisk hata veriyor. UEFI'e geçtiğimde ise flashı görmüyor, ne yapmam gerekiyor? BIOS ayarlarında USB belleği 1.sıraya aldım önce görsün diye fakat aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun olmuştu YouTube ta videoları var onları izleyerek yapmıştım ama bayağı zor sinir krizi gecirecektim az kalsın [emoji846]
2. Laptop u yani toshibayi windows 7 ye döndürdüm iso dosyasını rufus ile yazdırdım ve biraz saçmalayarak düzelttim ( biostan bir seyler yaptim ama bende bilmiyorum ne yaptigimi ) şimdi hp laptop için win 10 iso indiriyorum valla bir daha linuxa geçersem...

2. Laptop u yani toshibayi windows 7 ye döndürdüm iso dosyasını rufus ile yazdırdım ve biraz saçmalayarak düzelttim ( biostan bir seyler yaptim ama bende bilmiyorum ne yaptigimi ) şimdi hp laptop için win 10 iso indiriyorum valla bir daha linuxa geçersem...
Bende bir daha geçmeme ye yemin ettim sizin gibi aslında bende merak etmiştim kurdum Elementry OS BİOS' tan ayarları Default yaptım ve UEFİ boot' u kapatınca düzeldi sizde nasıl hocam bir ekran görüntüsü veya fotoğrafını atarsanız sevinirim tam olarak nasıl bir hata veriyor?

Bende bir daha geçmeme ye yemin ettim sizin gibi aslında bende merak etmiştim kurdum Elementry OS BİOS' tan ayarları Default yaptım ve UEFİ boot' u kapatınca düzeldi sizde nasıl hocam bir ekran görüntüsü veya fotoğrafını atarsanız sevinirim tam olarak nasıl bir hata veriyor?
Hata yok işte o komik direk linuxa geçiyordu flaş takılı olduğu halde ve ayarlarda usb boot öne aldığım halde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı