Linux Yüklü Laptopa Windows 10 Kurma

nokabanerimumei

Hectopat
Yer
Turkey
Evet arkadaşlar bugün efsane cuma etkinliklerinden yararlanarak bir laptop almak istiyorum. Çoğu ürünler indirime girilmiş gibi gösterilip yüksek fiyatlarda satılıyor farkındayım ama bir laptopa ihtiyacım var.

Acer Aspire A315-53G Intel Core i3 7020U 4 GB 1TB + 128 GB SSD MX130 Linux 15.6" Taşınabilir Bilgisayar NX. H9JEY. 006

Adlı laptopı almak istiyorum fakat sorunum şu daha doğrusu sorum şu olacaktır; Linux tabanlı bir laptop alırsam temiz bir Windows 10 kurabilir miyim, kurabilirsem kurulma aşamalarını anlatır mısınız veya yol gösterici sayfaları gönderir misiniz? En kısa zamanda bu laptopu almak istiyorum çünkü bu fiyata bulabileceğim en iyi özellikli, paylaşımsız ekran kartı bulunan laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar bugün efsane cuma etkinliklerinden yararlanarak bir laptop almak istiyorum. Çoğu ürünler indirime girilmiş gibi gösterilip yüksek fiyatlarda satılıyor farkındayım ama bir laptopa ihtiyacım var.

Acer Aspire A315-53G Intel Core i3 7020U 4 GB 1TB + 128 GB SSD MX130 Linux 15.6" Taşınabilir Bilgisayar NX. H9JEY. 006

Adlı laptopı almak istiyorum fakat sorunum şu daha doğrusu sorum şu olacaktır; Linux tabanlı bir laptop alırsam temiz bir Windows 10 kurabilir miyim, kurabilirsem kurulma aşamalarını anlatır mısınız veya yol gösterici sayfaları gönderir misiniz? En kısa zamanda bu laptopu almak istiyorum çünkü bu fiyata bulabileceğim en iyi özellikli, paylaşımsız ekran kartı bulunan laptop.
Normal format atarmış gibi kuracaksın hiçbir zorluğu yok

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video yardımcı olacaktır.
Teşekkürler FreeDos pc aldım. Ama onda da uefi mode etkinleştirdiğim halde uefi kuramıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Rufus ayarlarınıza çok dikkat edin burada hata yaparsanız UEFI BIOS göremeyebilir.

Teşekkürler FreeDos pc aldım. Ama onda da uefi mode etkinleştirdiğim halde uefi kuramıyorum.
Bu videoya bakabilirsin

bu videaya bakabilirsin
Bu video üzerinde gittim zaten fakat bu görüntü ile karşılaştım. Laptop markası bu ;

Dosya Ekleri

• photo_2019-11-28_23-24-09.jpg
    photo_2019-11-28_23-24-09.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 74
  • photo_2019-11-28_23-23-06.jpg
    photo_2019-11-28_23-23-06.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 82

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2019-11-29 001606.jpg
    Ek Açıklama 2019-11-29 001606.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 88
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı