Linux'un ve Wine'ı gereksizliği!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

battalkaraoglan

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 7 kullanıyorum yanına dual boot olacak şekilde Ubuntu kurdum. Neyse biraz göz attım ve nedense bütün gerekli adımları atmama rağmen Wine ile hiçbir oyun açamadım. Hayır onu da geçtim Steam'ın Linux destekli oyunlarını bile açamadım. Bu nedenle Linux'u da o saçma Wine denen emülatörü de sildim ve Windows ile devam ediyorum. Bir daha Linux kullanmak mı? Asla. İyi ki varsın Windows.

Arkadaşlar bir de size sorayım dedim siz de aynı sıkıntıyı yaşıyor musunuz, yoksa benim sistemde mi bir sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemden ziyade hatalı olan sizsiniz yüksek ihtimalle. Kurulum yapamayıp açık kaynak kodlu binlerce insan tarafından geliştirilen bir projeyi gereksiz ilan etmek yanlış bir düşünce.

Arkadaşlar Windows 7 kullanıyorum yanına Dual boot olacak şekilde Ubuntu kurdum. Neyse biraz göz attım ve nedense bütün gerekli adımları atmama rağmen Wine ile hiçbir oyun açamadım. Hayır onu da geçtim Steam'ın Linux destekli oyunlarını bile açamadım. Bu nedenle Linux'u da o saçma Wine denen emülatörü de sildim ve Windows ile devan ediyorum. Bir daha Linux kullanmak mı asla. İyi ki varsın Windows.

Arkadaşlar bir de size sorayım dedim siz de aynı sıkıntıyı yaşıyor musunuz, yoksa benim sistemde mi bir sıkıntı var.

Oyun açısından olabilir ancak Linux bir harikadır. O oynadığınız oyunların çoğu sunucusu güvenlik için Linux sunucular içinde. Oyun hariç her işinizi rahatlıkla gören harika bir çekirdektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı