Lisansbudur güvenilir mi?

Artabora

Decapat
Katılım
22 Eylül 2020
Mesajlar
26
Arkadaşlar hepinize merhaba. İnternetten ileride yazacağım makale ödevleri ve diğer işler için bir Office 2016 lisans anahtarı satın almak istiyordum. Şöyle bir siteye rastladım:


Buradan almayı düşünüyorum. Ama almadan önce sizlerin bilgisine danışmam gereken bazı şeyler var:

1- Bu site güvenli midir ?
2- Sistemimde herhangi bir office programı yüklü değil. Anahtarı nasıl aktif edebilirim ?
3- Orijinal bir Windows 10 Home versiyonuna sahibim. Bu lisans anahtarını alıp, aktif edersem herhangi bir sorun yaşar mıyım ?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
 

Cavidov

Picopat
Katılım
8 Ekim 2021
Mesajlar
286
Bu Windows'un kendi uygulaması mı ? Yoksa satın alımdan sonra onu da mı gönderecekler ? Yoksa sistemimde bir adet Office uygulaması var. Ama oturum açmamı istiyor. Hiç yapmamıştım. Oradan mı yapacağım ?
Hocam Office uygulaması bilgisayarda varsa oturum açın e-mailinizle, tekrar indirmenize gerek yok, daha sonra aktivasyon kısmını halledin, ss atarsanız ne olduğunu görürsem daha iyi yardım ederim. Office sürümü eski mi yeni mi acaba bi bakalım. Yani para verdiğiniz şey uygulama değil, uygulamayı kullanabilme hakkı.
 
KS
KS
A

Artabora

Decapat
Katılım
22 Eylül 2020
Mesajlar
26
Hocam Office uygulaması bilgisayarda varsa oturum açın e-mailinizle, tekrar indirmenize gerek yok, daha sonra aktivasyon kısmını halledin, SS atarsanız ne olduğunu görürsem daha iyi yardım ederim. Office sürümü eski mi yeni mi acaba bir bakalım. Yani para verdiğiniz şey uygulama değil, uygulamayı kullanabilme hakkı.

Henüz satın almadım. Almayı düşünüyordum. Sanırım alacağım. Kafamdaki sorun nasıl aktif edeceğimdi. Onu da belirttiniz ki çok teşekkür ederim. Sistemimde yüklü Office uygulamasını açtığımda karşıma bu çıktı:

Buradan oturum açarak mı halledeceğim?
 

Dosya Ekleri

  • 1a.png
    1a.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Yukarı