Lise 1'de kıza açılmalı mısınız?

Uğur çelik

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Uğur. Lise 1'e gidiyorum ve birine deli gibi aşık oldum. Kızın ismi Seyran. Ortaokulda aynı sınıftaydık, onunla aynı lisede olduğumu öğrendiğimde sevinmiştim. Normal okul başlatıktan 2-3 hafta sonra onu gördüğümde içimde istemsiz bir heyecan başladı. Normalde soğukkanlı biriyim. Kolay kolay heyecanlanmam. Heyecanlanırsam da bastırırım bunu ama o gün bunu yapamadım. O günden şimdiye kadar çoğunlukla onu düşünüdüm. Çok büyük iştahsızlık bastı. Artık rüyama girdi. Rüyamda çıkma teklifimi kabul ediyordu. Sizce ona açılmalı mıyım? Korktuğum şey şu şu an kendi sınıfıma bakınca ilkokul çocukları gibiler. Onun da öyle olup yanlış karar vermesinden korkuyorum. Yardım edin lütfen.

Merhaba, ben Uğur. Lise 1'e gidiyorum ve birine deli gibi aşık oldum. Kızın ismi Seyran. Ortaokulda aynı sınıftaydık, onunla aynı lisede olduğumu öğrendiğimde sevinmiştim. Normal okul başlatıktan 2-3 hafta sonra onu gördüğümde içimde istemsiz bir heyecan başladı. Normalde soğukkanlı biriyim. Kolay kolay heyecanlanmam. Heyecanlanırsam da bastırırım bunu ama o gün bunu yapamadım. O günden şimdiye kadar çoğunlukla onu düşünüdüm. Çok büyük iştahsızlık bastı. Artık rüyama girdi. Rüyamda çıkma teklifimi kabul ediyordu. Sizce ona açılmalı mıyım? Korktuğum şey şu şu an kendi sınıfıma bakınca ilkokul çocukları gibiler. Onun da öyle olup yanlış karar vermesinden korkuyorum. Yardım edin lütfen.
Forum aşk, "meşk" konularıyla doldu. 😩

Yapış dudağına ölümlü dünya.

Şimdi diyolar ki lisede aşk mı olur dersine çalış arkadaşlar çocuk daha 9'a gidiyor ne dersinden bahsediyorsunuz? Lisede size anı olarak dersler kalmayacak yaşadığınız, yaşattıklarınız kalıcak destekliyorum seni kardeşim lisede sevgili yapmayacaksan ne zaman yapacaksın? Çocuklarına lise aşkından bahsetmekten mahrum mu kalacaksın? Git red ye tekrardan aşık ol kısa, uzun umrunda olmasın sadece anıların seninle kalacak, depresyona gir ergensin ergenliğini yaşa. Git açıl sonra bin pişman olursun o kızı başka erkeğin yanında gördüğünde

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı