Lise 1'de kıza açılmalı mısınız?

Git açıl. Pişman olacağını sanmıyorum. Hatta gidip açılmazsan pişman olursun. Sadece doğru anı ve doğru günü bekle, gidip saçma sapan bir yerde uzata uzata anlatma. Zaten nasıl bir şey diyeceğini önceden hazırlamış olursun. Böyle boş boş aklında takılı kalacağına açıl sonra git 1-2 hafta sonra olacağınız sınavlara çalış.

Hop dur orada, errrkek adam dediğin vurur masaya 😎 Kızın karşısına git ve çıkar masaya vur 😎 Kızlar zaten kekoları sever 😎 Kız, gördüğü şeyin şokuyla evet diyecek zaten. 😎
(!)
Bro 😎 ben denedim hiç te olmuyo valla 😎 deri mont giyon sonra kızın yanına gidiyon deli gibi davranıp, 2-3 tane şınav çekiyon kız düşüyo zaten 😎 bide çorapları çektin mi dize kadar 😎 😎 😎 bide çantaya m4 atacaksın bi tane tamamdır abi 😎 😎 😎

Şimdi diyolar ki lisede aşk mı olur dersine çalış arkadaşlar çocuk daha 9'a gidiyor ne dersinden bahsediyorsunuz? Lisede size anı olarak dersler kalmayacak yaşadığınız, yaşattıklarınız kalıcak destekliyorum seni kardeşim lisede sevgili yapmayacaksan ne zaman yapacaksın? Çocuklarına lise aşkından bahsetmekten mahrum mu kalacaksın? Git red ye tekrardan aşık ol kısa, uzun umrunda olmasın sadece anıların seninle kalacak, depresyona gir ergensin ergenliğini yaşa. Git açıl sonra bin pişman olursun o kızı başka erkeğin yanında gördüğünde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Random attım. :D

Bazen düşünüyorum bu aşk konularını açan kişileri linçledik diye millete aşk konusu hakkinda tavsiye veren forum diye tanitip davet ettiklerini düşünüyorum.
Öyleyse yapmasınlar şeyi çıktı artık.

Merhaba, ben uğur. Lise 1'e gidiyorum ve birine deli gibi aşık oldum. Kızın ismi seyran. Ortaokulda aynı sınıftaydık, onunla aynı lisede olduğumu öğrendiğimde sevinmiştim. Normal okul başlatıktan 2-3 hafta sonra onu gördüğümde içimde istemsiz bir heyecan başladı. Normalde soğukkanlı biriyim. Kolay kolay heyecanlanmam. Heyecanlanırsam da bastırırım bunu ama o gün bunu yapamadım. O günden şimdiye kadar çoğunlukla onu düşünüdüm. Çok büyük iştahsızlık bastı. Artık rüyama girdi. Rüyamda çıkma teklifimi kabul ediyordu. Sizce ona açılmalı mıyım? Korktuğum şey şu şu an kendi sınıfıma bakınca ilkokul çocukları gibiler. Onun da öyle olup yanlış karar vermesinden korkuyorum. Yardım edin lütfen.

Lisede ders çalış, erken bu işler için.

Abi derslerim iyi şimdilik.
😄 Ergenliğe girmenin verdiği hormonlardan başka bir şey değil.

Olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı