Lise 1'de kıza açılmalı mısınız?

Bro 😎 ben denedim hiç te olmuyo valla 😎 deri mont giyon sonra kızın yanına gidiyon deli gibi davranıp, 2-3 tane şınav çekiyon kız düşüyo zaten 😎 bide çorapları çektin mi dize kadar 😎 😎 😎 bide çantaya m4 atacaksın bi tane tamamdır abi 😎 😎 😎
Ne güzel dedin ya 😎 Bak ben bile tutuldum şimdi sana 😎
(!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Random attım. :D
Büyük ihtimal lise aşkını deneyimleyemedin veya o yaşa bile gelemedin hal ve eylemlerinden belli oluyor zaten, özgüvensiz karakterine bürünememiş kızların karşısında konuşmaya çekinen bir tip olduğunu düşünüyorum ki öyle olduğuna yemin edebilirim.

Yazık kafana, kumda oyna.

Şimdi diyolar ki lisede aşk mı olur dersine çalış arkadaşlar çocuk daha 9'a gidiyor ne dersinden bahsediyorsunuz? Lisede size anı olarak dersler kalmayacak yaşadığınız, yaşattıklarınız kalıcak destekliyorum seni kardeşim lisede sevgili yapmayacaksan ne zaman yapacaksın? Çocuklarına lise aşkından bahsetmekten mahrum mu kalacaksın? Git red ye tekrardan aşık ol kısa, uzun umrunda olmasın sadece anıların seninle kalacak, depresyona gir ergensin ergenliğini yaşa. Git açıl sonra bin pişman olursun o kızı başka erkeğin yanında gördüğünde
9. sınıf temel sınıfdır. 9'u yapamayan TYT ve AYT'yi de yapamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı