Lise 3 sonrası boyunuz ne kadar uzadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oturup ağla?_? Bana ne senin ne yapacağından, demek istediğim yaşına göre kısasın genetik ve yaşadığın ortamla alakalı, saçma sapan bir zihniyetle, yazdığım mesajı kendine hakaret algılayıp üstünü çizdiysen benim bileceğim iş değil, forum içerisinde de insanlarla düzgün konuşup o cümlenin neden yazılmış olabileceğini zihnin ile 5 saniye yoklayacaksın yoksa onlar da seninle oturup canım ciğerim, düzgün ve saygılı konuşmak zorunda değil gereksiz muhabbet çıkartma 1,73 mü 5 mi bilmem kaç cm boyumla hava atmak için yazmadım zaten. Ayrıca mesajı yazma amacım da ortamda toxic davranışlarda bulunmak değil, @Efe Kaya adındaki arkadaşın yorumunun garip olduğunun üstünü çizmekti agrasifleşip değişik bir yorum atıyorsunuz kalkıp burada cevap verince "neden bu kadar agresifsin" oluyor anlamadım gitti gerçekten.

Son düzenleme:
Oturup ağla?_? Bana ne senin ne yapacağından, demek istediğim yaşına göre kısasın genetik ve yaşadığın ortamla alakalı, saçma sapan bir zihniyetle, yazdığım mesajı kendine hakaret algılayıp üstünü çizdiysen benim bileceğim iş değil, forum içerisinde de insanlarla düzgün konuşup o cümlenin neden yazılmış olabileceğini zihnin ile 5 saniye yoklayacaksın yoksa onlar da seninle oturup canım ciğerim, düzgün ve saygılı konuşmak zorunda değil gereksiz muhabbet çıkartma 1,73 mü 5 mi bilmem kaç cm boyumla hava atmak için yazmadım zaten. Ayrıca mesajı yazma amacım da ortamda toxic davranışlarda bulunmak değil, @Efe Kaya adındaki arkadaşın yorumunun garip olduğunun üstünü çizmekti agrasifleşip değişik bir yorum atıyorsunuz kalkıp burada cevap verince "neden bu kadar agresifsin" oluyor anlamadım gitti gerçekten.
Birilerini linçleyecek kavga edecek yer arıyorsunuz.Boyum kısa ve bu durumdan memnun değilim dalga geçilmesinden de rahatsız oluyorum.Zekamla ilgili bir şey diyemezsin senin önünden bile geçemeyeceğin bir okulda okuyorum.O yüzden zeki tribine girme cringe oluyorsun.Burda kavga edip ego tatmini yapmaya çalışsan da yanlış kişiye bulaştın.

Son düzenleme:
Birilerini linçleyecek kavga edecek yer arıyorsunuz. Boyum kısa ve bu durumdan memnun değilim dalga geçilmesinden de rahatsız oluyorum. Zekamla ilgili bir şey diyemezsin senin önünden bile geçemeyeceğin bir okulda okuyorum. O yüzden zeki tribine girme cringe oluyorsun. Burada kavga edip ego tatmini yapmaya çalışsan da yanlış kişiye bulaştın.

Aşırı garipsin, boyunla falan da dalga geçmediğimi kırk kere belirtmeme rağmen hala boş yapmaya devam ediyorsun ayrıca okuduğun okuldan bana ne? Konu okuduğun okul değil, zeki tribine falan da girmiyorum zekiyimdir veya değilimdir seni ilgilendirmiyor ne ile ego tatmini yapıyorum acaba egolu bir insan değilim, özgürce ve bir kişiyi işaret etmeden yazdığım tek mesaja da karışır oldunuz sadece bir düşünceyi garipseme hissiyle attığım tek yoruma. Çok komiksiniz cidden, her şeyi kendince hakaret algılıyorsun ve konuyu başka yerlere yönlendirerek kendini üste çıkarmaya çalışıyorsun ha bu arada, kimseyi linçelemedim, zeka tribinden bahsedip konuyu okuduğun okula çekmen ve garip bir tezatlık yaratman çok komik kaçıyor neysee bir de bari 3 yaşındaymışcasına laf sokmayı deneyip kendini yüceltmek yerine daha mantıklı ve ikna edici mesajlar yazmanı öneririm. Yani kimse için "benim okuduğum okulun okulun yanından geçemezsin (!)" cümlesi bir şey ifade etmiyor daha çok güldürüyor.

Son düzenleme:
Hocam inşallah uzarsınız ki uzarsınız gibime de geliyor. Daha kötülerini de gördüm ben bu arada. Ben 9. Sınıftayım öncelikle (hazırlık okudum). Yakın arkadaşlarımdan biri 1.60'dan da kısa ama biz konusunu açmıyoruz açan zaten çok olmuyor vicdansız yok o kadar olursa zaten ben arkadaşımın yanındayım. Siz kendiniz takmamaya çalışın etrafınızda varsa sizinle dalga geçen umursamayın başka işleri yok gelmişler size laf ediyorlar. Gayet de normalsiniz :).

Hocam inşallah uzarsınız ki uzarsınız gibime de geliyor. Daha kötülerini de gördüm ben bu arada. Ben 9. sınıftayım öncelikle (hazırlık okudum). Yakın arkadaşlarımdan biri 1.60'dan da kısa ama biz konusunu açmıyoruz açan zaten çok olmuyor vicdansız yok o kadar olursa zaten ben arkadaşımın yanındayım. Siz kendiniz takmamaya çalışın etrafınızda varsa sizinle dalga geçen umursamayın başka işleri yok gelmişler size laf ediyorlar. Gayet de normalsiniz :).

Laf eden arkadaşın size göre ben olduğunu düşünüyorum daha mantıklı düşünüp tüm mesajlarımı dikkatlice okuyun bence eğer düşünceniz bu yönde ise. (az kafayı bozdum da yanlış anladıysam kusura bakmayın :D)

Laf eden arkadaşın size göre ben olduğunu düşünüyorum daha mantıklı düşünüp tüm mesajlarımı dikkatlice okuyun bence eğer düşünceniz bu yönde ise. (az kafayı bozdum da yanlış anladıysam kusura bakmayın :D)
Yok hocam size laf etmedim yanlış anladınız. Sorun yok mesajlarınızı okudum siz haklısınız bence de😀
Yok hocam size laf etmedim yanlış anladınız. Sorun yok mesajlarınızı okudum siz haklısınız bence de😀

Benim etrafımda var birkaç tane kısa boylu kişilere laf eden 'insan'lar onlara dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı