Lise Alan Değişikliği Nasıl Yapılır?

ömerrrrrrr

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10.sınıfım ve ikinci dönem başlayacak. Bize kağıtlar ilk dönem verildi ve ben EA seçmiştim. Öğretmenimle konuştum sayısala geçmeye karar verdim ve hocam bana şöyle dedi bu seçilen sayıya göre idareden kitap siparişi veriliyormuş. Bunun tarihini veya tam olarak içeriğini bilen biri aydınlatabilir mi beni?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 10.sınıfım ve ikinci dönem başlayacak. Bize kağıtlar ilk dönem verildi ve ben EA seçmiştim. Öğretmenimle konuştum sayısala geçmeye karar verdim ve hocam bana şöyle dedi bu seçilen sayıya göre idareden kitap siparişi veriliyormuş. Bunun tarihini veya tam olarak içeriğini bilen biri aydınlatabilir mi beni?

Bildiğim kadarıyla okul müdürüne veya müdür yardımcısına sayısal bölümüne geçmek istediğinizi belirtirseniz, sizi (mümkünse) sayısal bir sınıfa geçirirler diye biliyorum.

Sınıflar 11. sınıfta ayrılmayacak mı zaten? Ben de bana verilen belgede EA istemiştim fakat 11. sınıfın başında değiştirmiştim. Fakat beklemenin bir anlamı olmaz elbette. 2. dönem başlarında hocalarınla konuş, hallederler muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı