Lise Devamsızlıktan Sınıfta Kalma

anxv2

Hectopat
Arkadaşlarım, abilerim, öncelikle şu an itibariyle sınıfta kaldım. Devamsızlığım 32,5 gün. Inanın hayattan soğudum. Lise 2. sınıftayım. Zaten lise 1'de arkadaşım yoktu. Şişmanlık problemim var ve asosyaldim. 1 sene boyunca tek başına sırada oturarak geçirdim günleri. Yarın bu konuyu aileme söylemek istiyorum. Ve kendi hayatını nasıl düzene sokabilirim bu dakikadan sonra? Lütfen saçma veya iyi olmuş, aklın neredeydi gibi şeyler yazmayın. Sadece bu sene kendimi toplamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim kiloluyum diyorsun ilk önce zayıflayacaksın. He bunu bende diyorum ama bende kiloluyum :D Zaten kilo verdikçe kendine güvenin yerine gelir. Sen istemesen bile ortamın olur, çevren değişir. Ama ilk önce kiloyu vermen gerek.

Yaklaşık 10-15 kere diyete başlayıp bırakan biri olarak söylüyorum. Hiç dert edilecek birşey değil isteyince oluyor kardeşim. Biraz yediğine dikkat edip birazda hareket edersen su gibi akıp gidiyor kilolar. Geriye hangi kızla çıksam soruları kalıyor :D

Rapor günü geçmediyse rapor götürmeyi dene olmadı rica et yine olmadı koy bir viski masasına bak nasıl 5 e indiriyor onları :) Ayrıca merak etme kilolusun ve arkadaşın yok diye hayatın kaymış demek değil.

Rapor günü geçmediyse rapor götürmeyi dene olmadı rica et yine olmadı koy bir viski masasına bak nasıl 5 e indiriyor onları :) Ayrıca merak etme kilolusun ve arkadaşın yok diye hayatın kaymış demek değil.

Bu dediğiniz çok yanlış. Daha hayatı yeni yeni öğrenmeye başlayan bir gence birşeyleri rüşvetle elde edebileceğini öğretmek akıllı bir insanın yapacağı iş değil. Kendinize gelin.

Bu dediğiniz çok yanlış. Daha hayatı yeni yeni öğrenmeye başlayan bir gence birşeyleri rüşvetle elde edebileceğini öğretmek akıllı bir insanın yapacağı iş değil. Kendinize gelin.
Kendime mi geleyim? O devamsızlığı yapan bu kişi hayata öğrenmeye çalışmıyor farkında mısın? Bu saatten sonra nasıl kurtulacağı hakkında tavsiye istiyor. Bence sen fikrime saygı duysan iyi edersin.
Ayrıca o cümlem ve sonundaki emoji ile bağlantı kurabilseydin emin ol o mesajı atmazdın!

Lütfen saçma veya iyi olmuş, aklın neredeydi gibi şeyler yazmayın.

Ne yazmamizi bekliyorsun. Iyi yaptigini belirtip saksakcilik mi yapalim?
Aklini basina al bir sene kaybetmissin, bari diger seneler icin gelecegini düsün ve oku.

Kusura bakma ama böyle teslimiyetci tavrin hic hos degil.
Asosyal oldugu iddia ediyorsun, böyle olmamak icin ne yaptin?
Kilolu oldugunu söylüyorsun, fazla kilolarindan kurtulmak icin ne yaptin?

Sana tavsiyem mücadele et sorunlarinla, son pismanlik fayda etmez.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı