Lise için staj yeri tavsiyeleri

prefetcherr

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar gelecek eğitim yılında staja başlayacağım. Daha bir yer bulamadım daha doğrusu nereye gideceğime karar veremedim. Staj yapanlar yaptıkları yerin artılarını ve eksilerini yazabilirlerse ona göre tercih yapacağım. Şimdiden teşekkürler :)

Merhabalar gelecek eğitim yılında staja başlayacağım. Daha bir yer bulamadım daha doğrusu nereye gideceğime karar veremedim. Staj yapanlar yaptıkları yerin artılarını ve eksilerini yazabilirlerse ona göre tercih yapacağım. Şimdiden teşekkürler :)

Bölüm nedir nerede yaşıyorsunuz?

İstanbul Zeytinburnu
Hocam Beykoz Paşabahçe/Şişecam fabrikasında şu anda staj yapıyorum. Pazarlama departmanına, bilgisayardan girdi ve çıktıları takip edebileceğin ve ufak çaplı işler yapabilecek stajyer alıyorlar. Fazla darlamıyorlar, senin durumuna göre bir staj takvimi yapılıyor. Düşünürseniz güzel bir firma. Üni 4. Sınıf öğrencisiyim.

Kusura bakmayın yazarken biraz heyecanlandım. Bölümüm bilgisayarlı muhasebe.
Ben de muhasebe bölümü okudum lisede. Benim bulunduğum bölgede mali müşavirler para vermiyorlardı tabi 2017-2018 yılları, mükelleflerden faturaları topluyordum düzenleyip kayıtlarını giriyordum. Bankaya muhtasar beyannameleri için ödeme yapmaya gönderiyorlardı, vergi dairesi ve SGK çok gidiyordum. Çok boş zamanlarımızda oluyordu sen bence pek sorun yaşamazsın.

Geri
Yukarı