Lise ikinci sınıfta kavga ettiğim için disiplin cezası aldım

Vegasbeyy

Femtopat
Daha fazla  
Lise 2'de dibine kadar haklı olduğum bir olay yüzünden kavga ettim ve karşı tarafa 1 tane yumruk attığım için disiplin verdiler, en fazla ne olur, beni nasıl bir yol bekliyor, bilen var mı? Teşekürler.

Lise 2'de dibine kadar haklı olduğum bir olay yüzünden kavga ettim ve karşı tarafa 1 tane yumruk attığım için disiplin verdiler, en fazla ne olur, beni nasıl bir yol bekliyor, bilen var mı? Teşekkürler.

Olay daha da büyürse Max 1 hafta uzaklaştırma alabilirsin gibi.

Karşı taraf size vurduysa mesli müdafaya geçer bu da sizi haklı durumuna sokar uyarı cezası alabilirsiniz çok agır bir ceza alacagınızı sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
abim yaşamıştı biliyorum. Eğer olay ciddiyse ve karşı tarafın ailesi toxicse iş davaya kadar sürebilir. Ama genelde yumruk atan özür diler kınama alır olay biter (onur kurulu başkanıyım).
Çok korkma yani bişey olmaz

Abim yaşamıştı biliyorum. Eğer olay ciddiyse ve karşı tarafın ailesi toxicse iş davaya kadar sürebilir. Ama genelde yumruk atan özür diler kınama alır olay biter (onur kurulu başkanıyım).
Çok korkma yani bir şey olmaz

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler karşı tarafı defalarca uyardım ama dinlemedi kendisi de suçunu kabul ediyor o bana vurmadı ben sadece 1 tane vurdum scilime falan işler mi nasıl bir süreç bekliyor beni sorguya mi cekecekler kınama ne oluyor bilgi verirseniz sevinirim tekrar teşekkürler

Karşı taraf vurdu mu size ?
Hayır vurmadı ama vuracaktı ben hamle yaptım ilkönce

Karşı taraf size vurduysa mesli müdafaya geçer bu da sizi haklı durumuna sokar uyarı cezası alabilirsiniz çok agır bir ceza alacagınızı sanmıyorum.
Karşı taraf bana vurmadı ancak vuracakken ben hamle yaptım

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler karşı tarafı defalarca uyardım ama dinlemedi kendisi de suçunu kabul ediyor o bana vurmadı ben sadece 1 tane vurdum scilime falan işler mi nasıl bir süreç bekliyor beni sorguya mi cekecekler kınama ne oluyor bilgi verirseniz sevinirim tekrar teşekkürler
Eğer suçunu kabul ediyorsa dava kadar ciddileşmez olay. Eğer disiplin kurulu da gerek görmezse (ki anlattıklarınıza göre gerek yok gibi duruyor) kınama da almazsın. Kınama da uyarı gibi birşey. Eğer tekrardan böyle bir olay yaşarsan 2.kınaman olur. İşin ciddiliğine göre okuldan uzaklaştırılırsın. Ama cidden senin bu durumda korkacak birşeyin yok rahat ol...

Eğer suçunu kabul ediyorsa dava kadar ciddileşmez olay. Eğer disiplin kurulu da gerek görmezse (ki anlattıklarınıza göre gerek yok gibi duruyor) kınama da almazsın. Kınama da uyarı gibi birşey. Eğer tekrardan böyle bir olay yaşarsan 2.kınaman olur. İşin ciddiliğine göre okuldan uzaklaştırılırsın. Ama cidden senin bu durumda korkacak birşeyin yok rahat ol...
Ya reis bende sorun yok benim başım dik yine pişman değilim de aile sıkıntı scile işler mi kınama ?

Hayır tek seferlik kınama siciline işlemez. Ama dediğim gibi eğer sürekli disiplinlik eylemlerde bulunursan disiplin kurulu senin adına toplanır ve okuldan geçici/kalıcı olarak uzaklaştırlırsın. Okuldan uzaklaştırılırsan eğitim sürecin boyunca karşına çıkabilir.

Ya reis bende sorun yok benim başım dik yine pişman değilim de aile sıkıntı scile işler mi kınama?

Benim okuduğum okulda sene sonunda duruma göre bu kınamaları vs silebiliyorlardı sadece sene boyunca benzer hareketler yapmayın sorun olmaz diye tahmin ediyorum not: Lise 4'te onur kurulu ikinci başkanıydım oradan biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı