Lise matematik sınavına nasıl çalışılır?

Daha fazla  
11. dınıfım, çarşamba matematik sınavım var, ne yaparsam yüksek alabilirim, nasıl hazırlanılır sınava dostlar? Esas ölçüyü, birim çemberi, tanjantları hallettim, bir grafikler kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu saatten sonra çalışacağın şeyden hayır gelmez, yatıp uykunu almaya bak.

Terbiyesizlik yapma, akıllı ol. Sınav 24 Kasımdaydı, yazıyı düzelttiğim için sınav günü yazdım gibi görünmüş. 1 aydır hazırlanıyorum ben sınava, haddini öğrenecek herkes.
Bu saatten sonra çalışacağın şeyden hayır gelmez, yatıp uykunu almaya bak.
Terbiyesizlik yapma ,akıllı ol. Sınav 24 kasımdaydı , yazıyı düzelttiğim için sınav günü yazdım gibi görünmüş. 1 aydır hazırlanıyorum ben sınava , haddini öğrenicek herkes.
@Pilot Kurmay Yüzbaşı, sınavın sanırım bugün. Başarılar dilerim, haberdar edersin.
Çok teşekkür ederim , Yüce Allah razı olsun . Çarşamba ilk 2 saat matematik var ,o zaman açıklanacak , iyi geçti sınav. Felsefeden 88 almışım sizce nasıl?.

Terbiyesizlik yapma, akıllı ol. Sınav 24 Kasımdaydı, yazıyı düzelttiğim için sınav günü yazdım gibi görünmüş. 1 aydır hazırlanıyorum ben sınava, haddini öğrenecek herkes.
Reis, sakin ol. Adam haklı, son gün sınava çalışılmaz. Adam sınavı son güne bıraktın sanmış.

@Pilot Kurmay Yüzbaşı,
bir fen lisesi ogrencisi olarak ve tecrubelerime dayanarak sinava son gun gece saatlerinde calisilmayacagini soyledim. Sinavin hangi carsamba oldugunu soylemedigine gore en yakin carsambayi esas aldim. Saate de bakarsan gece 1.12'de atmisim mesaji, insan vucudunun dinlenmeye ihtiyaci oldugu icin belirli saatlerden sonra calistiginiz seylerin pek de faydasi olmaz. Sinav gecesi kaliteli bir uyku alip sabah sinava dinc bir kafayla girmeniz daha yararli olacagi icin bu oneriyi sunmustum ancak "terbiyesizlik" yapmisim, kusuruma bakmayin. Sacma sapan oneri veriyorum profilime gelip gozardi edebilirsiniz.

Geri
Yukarı