Çözüldü Lise nakil başvurusunda "Yönetmelik gereğince madde 37 1-e 2-C nedeniyle yapılamıyor" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berkayati

Decapat
Şu an 10. sınıftayım (2.dönem). Meslek lisesinde elektrik elektronikteyim. Okulu değiştirip adalet alanına geçiş yapmak istiyorum ancak e-Devlet'te "Yönetmelik gereğince madde 37 1-e 2-C nedeniyle yapılamıyor" demekte. Bu neden acaba? Çok aradım ama cevabını bulamadım bir de buraya sormak istedim. Yardım edebilecek birisi var mı?

Screenshot_20220208_131415.jpg

meslek liselerinde alan değişikliği kaçıncı sınıfa kadar arkadaşlar bilgisi olan yazabilir mi?şuanda makine ve tasarım teknolojisi alanındayım elektrik elektroniğe geçiş yapmak istiyorum (9.sınıf bitti 10.sınıfa başlayacağım)

Meslek liselerinde alan değişikliği kaçıncı sınıfa kadar arkadaşlar bilgisi olan yazabilir mi? Şu anda makine ve tasarım teknolojisi alanındayım elektrik elektroniğe geçiş yapmak istiyorum (9.sınıf bitti 10.sınıfa başlayacağım)

Seneye değiştirebilirsin ben 10.sınıftım değiştirdim dal.

Şu an 10. sınıftayım (2.dönem). Meslek lisesinde elektrik elektronikteyim. Okulu değiştirip adalet alanına geçiş yapmak istiyorum ancak e-Devlet'te "Yönetmelik gereğince madde 37 1-e 2-C nedeniyle yapılamıyor" demekte. Bu neden acaba? Çok aradım ama cevabını bulamadım bir de buraya sormak istedim. Yardım edebilecek birisi var mı?

Eki Görüntüle 1299055
Knk geçebildinmi ya da konuşabilirmiyiz istadan yunusemrepubg123

Geri
Yukarı