Lise nakilinde adres önemli mi?

Daha fazla  
Taşınma, adres değişikliği vs. bir nedenimiz yok ancak şu anda bulunduğum ilçeden farklı bir ilçeye e-Devlet üzerinden Online nakil başvurusunda bulunmak istiyorum. Online olarak istediğim her ilçedeki her okula başvurabilir miyim? Nakil Online olarak kabul edilirse okula kayıt olmaya gittiğimizde adresten dolayı bir sıkıntı çıkar mı?

Taşınma, adres değişikliği vs. bir nedenimiz yok ancak şu anda bulunduğum ilçeden farklı bir ilçeye e-Devlet üzerinden Online nakil başvurusunda bulunmak istiyorum. Online olarak istediğim her ilçedeki her okula başvurabilir miyim? Nakil Online olarak kabul edilirse okula kayıt olmaya gittiğimizde adresten dolayı bir sıkıntı çıkar mı?

Online olarak okul var mı bilmiyorum. Uzaktan eğitimle tek bildiğim AÖL var.

knk şimdi ilçeden ilçeye nakil başvurusunda veya alınmanda bir sorun çıkmaz fakat iyi ve herkes tarafından gidilmek istenen bir okul ise senin 8.sınıf ort. 90 bile olsa o gidiceğin okulun ilçesinden ort.75 olan biri bile senin önüne geçicek ben mesela arkadaşımla bir okula başvurmustum okul onun ilçesindeydi onun ortalaması benden düşük olmasına rağmen benim önüme geçiyordu yani okul çok konteyjanı varsa bide herkes tarafından gidilmek istenen bir okul değilse neden gidemeyesin

Boş kontenjan varsa ve OBP yeterliyse gayet alınıyor hocam nerenizden uyduruyorsunuz?

Uydurmuyorum aynı durumu bizzat ben yaşamıştım konumum uzak diye OBP puanımda yeterliydi boş kontenjan olsa bile okula evin mesafesinin uzak olmasından dolayı almadılar.

Geri
Yukarı