Lise Önerisi

Yurtdışı okuma hedefiniz var ise Bilkent düşünebilirsiniz, IB programı ile çok iyi yurtdışı olanakları oluyor, ayrıca Bilkent Üniversitesi imkanları da artıyor. Arkadaş ortamı fena değildir, halihazırda orada okuyorum.

Hocam lise ortamı nasıl? Arkadaş çevreniz kaliteli mi? Okul ne tür etkinlikler yapıyor? Erasmus vb. bir projeye katılımı var mı? Okul yurtları nasıl? Çevre bölge sosyalleşmek ve gezilmek için uygun mu?
Şimdiden teşekkürler cevabınız için.
Lise ve çevre ortamına ekleyebilecek çok şeyim yok aslında yeterince samimi ve etkinlikleri çeşitli; arkadaş çevresi de kişiye bağlı,anlaştığınız insanlar bulabiliyorsunuz genelde ve dönem grupları da aktif oluyor.Okul etkinlikleri açısından olumsuz taraflarına da değinirsem erasmus projesi bildiğim kadarıyla yok, ancak ilerleyen yıllarda gidilmesi düşünülüyor net olmasa da. AP programı geleceği konuşulmuştu müdür değişiminde sonradan iptal oldu sanırım. Şu an hazırlığın gelmesinin 2.senesi olduğu için biraz daha düzenli ilerleniyor hem yüzyüze eğitime de geçildi, çok uzatmak istemedim ancak özellikle bir alandaki etkinliklerle ilgili sorunuz olursa ona göre yanıtlayabilirim.

Üniversite olarak Bahçeşehir, Koç, İTÜ, Boğaziçi, Gazi vb. olabilir.
Eğer olanağım olursa Türkiye'de okumak yerine yurtdışında okumayı da düşünüyorum.
Bölüm sormuştum ben. Lise hedeflerin bunlarsa, kendini bozmazsan bu üniversitelere rahat gidersin zaten.

Bölüm sormuştum ben. Lise hedeflerin bunlarsa, kendini bozmazsan bu üniversitelere rahat gidersin zaten.
Yazılım Mühendisliği şu an aklımda olan hedefim. İleride değişir mi bilemiyorum.
Lise ve çevre ortamına ekleyebilecek çok şeyim yok aslında yeterince samimi ve etkinlikleri çeşitli; arkadaş çevresi de kişiye bağlı,anlaştığınız insanlar bulabiliyorsunuz genelde ve dönem grupları da aktif oluyor.Okul etkinlikleri açısından olumsuz taraflarına da değinirsem erasmus projesi bildiğim kadarıyla yok, ancak ilerleyen yıllarda gidilmesi düşünülüyor net olmasa da. AP programı geleceği konuşulmuştu müdür değişiminde sonradan iptal oldu sanırım. Şu an hazırlığın gelmesinin 2.senesi olduğu için biraz daha düzenli ilerleniyor hem yüzyüze eğitime de geçildi, çok uzatmak istemedim ancak özellikle bir alandaki etkinliklerle ilgili sorunuz olursa ona göre yanıtlayabilirim.
Eğitimcileriniz nasıl hocam? Üslup, davranış, ders anlatımı vb.

Yazılım Mühendisliği şu an aklımda olan hedefim. İleride değişir mi bilemiyorum.

Eğitimcileriniz nasıl hocam? Üslup, davranış, ders anlatımı vb.
Objektif olmaya çalışacağım çok tecrübem yok ancak olumsuzluk göremedim.Bazıları uzun yıllar görev yaptığı için daha çok tanınıyor,seviliyor öğrenciler tarafından.Eleştiriler akademik yönde oluyor genelde,sınava hazırlıkta yeteri kadar özen gösterilmediğini düşünenler var ancak dediğim gibi iyice gözlemlemeye çok zamanım olmadı.

Objektif olmaya çalışacağım çok tecrübem yok ancak olumsuzluk göremedim.Bazıları uzun yıllar görev yaptığı için daha çok tanınıyor,seviliyor öğrenciler tarafından.Eleştiriler akademik yönde oluyor genelde,sınava hazırlıkta yeteri kadar özen gösterilmediğini düşünenler var ancak dediğim gibi iyice gözlemlemeye çok zamanım olmadı.
Teşekkürler hocam.

Ankara Fen Lisesi kullanıyorum memnun değilim :). F/P düşük. Özelleri düşünebilirsiniz. Çünkü artık öğretmen kadrosu hizmet puanına göre belirleniyo bu durum yaşlı hocaların okulda kalmasına sebebiyet veriyor. YKS açısından özeller bir tık daha verimli diye düşünüyorum.

Pursaklar Fen güzel okul ders çalışmak istiyorsan. Bu sene bitirdim, müdür falan iyi adam. Malum partiyle alakalı herhangi bir sorun yaşamadım bir arkadaş Pursaklar'ı kale diye belirtmiş de. Gelmek istersen yardımcı da olurum hemen arkasında oturuyorum zaten okulun.

Yeni konular

Geri
Yukarı