Lise okuyorum askerlik tecil ettiremedim sorun olur mu?

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, tecil için liseye giriş tarihim ve EK-C2 belgesi istedi şube lakin okullar kapalı istedikleri belgeleri alamıyorum. Geçen hafta çarşamba e-devlet yoklama kaçağı olarak görünüyorsun diye mesaj attı. Ben de tecil ettiremedim o günden beri cezası olur mu?

O mesaj sace uyarmak için hemen gitmeyeceksiniz. Abime de aynı mesajı gönderdiler 20 yaşında mezun sace uyarmak için ama kısa zamanda yaparsan daha iyi olur fazladan uğraşmazsın. Senin mesele değişik biraz.
Olmaz. Bence olursa şikayet edersiniz.

O mesaj sace uyarmak için hemen gitmeyeceksiniz. Abime de aynı mesajı gönderdiler 20 yaşında mezun sace uyarmak için ama kısa zamanda yaparsan daha iyi olur fazladan uğraşmazsın. Senin mesele değişik biraz.
Fazladan uyarmaktan kasıt nedir acaba?
İdareciler okuldaki peki?
İdareciler okuldaki peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı