Lise sınavları iptal olur mu?

Anıl Sezgin

Hectopat
Katılım
16 Mayıs 2015
Mesajlar
30
Ne çektirdiler size be... Sınavlar konusunda bir laf vardır güzel kardeşim "Sen olacakmış gibi çalış, olmazsa şansına!" Siz sınavlarınıza güzelce çalışıp eğitiminize odaklanın. Maalesef sesinizi duymuyorlar :(.
 

mr.esat

Centipat
Katılım
17 Mayıs 2020
Mesajlar
2.289
Yer
Konya
Of, çalıştım ama hem sağlık açısından hem de aldığımız (adam akıllı alamadığımız) eğitim yüzünden canım sıkılıyor, iptal etmemeleri gerçekten garip.
 

Criesley

Decapat
Katılım
29 Ocak 2019
Mesajlar
591
Çözümler
3
Yer
Samsun
Üniversiteleri açmayı düşünen insanlar lise sınavı iptal etmezler biz tüm okul imza topladık üniversite de Türkiye'de en çok vaka bizim şehirde adamlar okul açalım dedi şuan meydana insan almıyorlar hes kodsuz.
 
KS
ByCookie

ByCookie

Picopat
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
116
Çözümler
1
Ben şöyle düşünüyorum şu anda vakaları yalan açıklıyorlar gene tahminimce. 1. sınavları yapacaklar, sonra vakalar fırlayacak ve 2. sınavları yapmayacaklar düşüncem bu yönde.
 
Katılım
2 Eylül 2020
Mesajlar
784
Çözümler
1
Yer
wanna go roma
1 Mart'ta zaten yüz yüze eğitim de başlıyor, 2 gün boyunca sınav oluruz diğer günler ertelenir büyük ihtimal. Hep aynı senaryo aslında, ne yaptıkları belli değil. Yine de her daim gerekli çalışmaları yapıp hazır olmalıyız, sınav yoksa zaten yapacak bir şey yok.
 

AsLegolas

Picopat
Katılım
21 Kasım 2020
Mesajlar
888
Çözümler
1
Yer
Ayrık Vadi
Ben zor gözüyle bakıyorum 3 gün kaldı şurada. Pazartesi toplantı var ama o gün sınav zaten.
 

reddline

Centipat
Katılım
7 Temmuz 2020
Mesajlar
2.664
Makaleler
8
Çözümler
3
Olmayacak bence artık. Sınav tarihlerini falan açıkladı bizim okul. Gruplara ayırmışlar öğrencileri.
Hocam bizim geçenlerde de belli olmuştu. Sonra iptal oldu. Her neyse geçen konu açmıştım Gereksiz tag diye ama Twitleri okuyunca insanlara da hak veriyorum. Tüm ülkeler iptal etmişken Türkiye'nin yapması... Ya sanki her şey doğruda Eğitim sistemi kaldı.
 

Yeni konular

Yukarı