Lise Takdir Teşekkür Devamsızlık

Egemen Demirkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben 9. Sınıf Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Benim ilk dönem özürsüz devamsızlığım 4.5 gündü. Şimdiki 2. dönem için takdir teşekkür almak için yarım gün devamsızlık yapmamam mı lazım? Yoksa 2. dönem için de 5 gün devamsızlık sınırım mı var?(Takdir-Teşekkür için)
Not ortalamam 1. dönem: 91,6667
Şimdiden Teşekkürler.

Yarım gün hakkın var ama pek sıkıntı etme derim ben sana, çünkü geçsen de devamsızlığı, takdir alacaksan siliyorlar birkaç günü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki liseye yeni geçtiğin için takdir almayı çok istiyorsun ama sana liseyi bitirmiş biri olarak söylüyorum bunu ki belge hiçbir işe yaramıyor bu yüzden sırf belge alamam diye okulun son günlerinde vaktini okulda harcama.

5 gün olduğu taktirde, belge alamazsınız. Genellikle öğrenciler, bu durumu idareye okulun son günlerinde bildirip sildirebiliyorlar.

Technopat Sosyal'deki bazı konularda dönem başı 5 yazmışlar takdir teşekkür için. Dönem dönem değil mi 5 devamsızlık ?
Dönem dönem değil. Bu dönemde de 5 gün olmaması lazım. Veline gitmediğin günlerle alakalı hastaydı, rahatsızdı tarzı yazılar yazdırıp imzalatıp idareye verirsen özürlü devamsızlığa geçirirler.

Dönem dönem değil. Bu dönemde de 5 gün olmaması lazım. Veline gitmediğin günlerle alakalı hastaydı, rahatsızdı tarzı yazılar yazdırıp imzalatıp idareye verirsen özürlü devamsızlığa geçirirler.
Yani şu an 4.5 özürsüz devamsızlığım 1. dönem olduğu için sıfırlanmayacak 2. dönemde de devam mı edecek bu devamsızlık?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı