Lisede alttan kalan ders verilmezse ne olur?

Cole13

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba şu an 12. sınıfım. 11 sınıftan alttan 6 tane dersim var (biraz fazla ama bir türlü halledeceğim) ama ben bu dersler yüzünden 4 yıllık okuduğum okulu tekrar mı okuyacağım sene sonu bu dersleri veremezsem yoksa direkt diplomamı alamıyacağım?

Merhaba şu an 12. sınıfım. 11 sınıftan alttan 6 tane dersim var (biraz fazla ama bir türlü halledeceğim) ama ben bu dersler yüzünden 4 yıllık okuduğum okulu tekrar mı okuyacağım sene sonu bu dersleri veremezsem yoksa direkt diplomamı alamıyacağım?

Hangi derslerden sorumlusunuz acaba ona göre cevap verelim.

Hocam diploma alamazsın ama merak etme bu sorumluluk sınavlarını okul bittikten sonra bile versen alabilirsin. Tekrar okumazsın yani.

Hocam diploma alamazsın ama merak etme bu sorumluluk sınavlarını okul bittikten sonra bile versen alabilirsin. Tekrar okumazsın yani.

Anladım kardeşim çözüm için sağ ol. Okulu bidahamı okuyucam diye sıkıntı yapıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim lisede alttan alma sadece Türk Dili ve Edebiyatı dersinde mevcut. Diğer derslerden bir sürü kalan vardı bizim sınıfta ama kimse o dersi sonradan vermekle uğraşmadı.

Geri
Yukarı