Lisede derste yaşadığınız komik veya rezil olaylar

Din dersindeyiz. Bir arkadaşım en önde uyuyor. Tam önünde de hoca. Tam hoca karşısındayken bunun telefonu çaldı. (Yasak normalde.) Çocuk uykudan uyandı ve telefonu açtı ve "Okuldayım anne." deyip kapattı ve geri yattı. Çocuğu en son gördüğümde müdür yardımcısı kapısının önünde bekliyordu ya, ne yaptı bilmiyorum.
Bir kez de derste uzun eşek oynuyoruz. Ders boş sanıyorduk. 20 dakika kala hoca geldi. Tam hoca sınıfa girerken eşeklerden biri de "Atlasana lan a*** k***." dedi. Hoca hepimizi sıraya dizip tek mi çift mi diyerek bilemeyeni tokatlamıştı. (Uzun eşeğin kuralıdır ya normalde.)
2 senem daha var bakalım başka neler olacak [emoji16]

Son düzenleme:
Arkadaşlarla cuma vakti okula gelen otobüs ile ana kapıdan camiye gitmeyi reddederek okulun yanındaki tarladan koşa koşa ve bağıra bağıra gitmiştik tüm okul arkamızdan bakıp haykırmıştı. Bir daha olsa bir daha yaparım ama.
Tekrardan okuduğumda çok yanlış anlaşılır gibi gözüküyor, tarladan cumaya gittik yanlış olmasın :ROFL:

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberlik dersiydi ve sınavdan çıkmıştık ve çok yorgundum vurdum kafayı sıraya yatıyordum. Arkadaşım 1 2 kere kafama vurdu bende güldüm geçiştirdim ama en sonunda bir daha vurdu ve bende tam rage atıcakken hocanın bana vurduğunu anladım çok içimde kaldı sövmek keşke sövseydim diyorum akşamları.
Rehberlik dersiydi ve sınavdan çıkmıştık ve çok yorgundum vurdum kafayı sıraya yatıyordum. Arkadaşım 1 2 kere kafama vurdu bende güldüm geçiştirdim ama en sonunda bir daha vurdu ve bende tam rage atıcakken hocanın bana vurduğunu anladım çok içimde kaldı sövmek keşke sövseydim diyorum akşamları.

Lise de olmadı ama neyse :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı