Lisede dersten kalmak üniversite sınavında sorun yaratır mı?

Technomancer18

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi akşamlar, sorum basit ben 9. sınıf 1. dönemde matematikten kaldım ama 2. dönem teşekkür ve onur belgesi ile geçtim. Bu sene maalesef matematik hocamın bana olan tavrından 49 ile bıraktı. Halbuki performans ile geçmem gerekirdi düşük girmiş. Bu dersten kalmanın bana bir etkisi var mı? Sınıfı geçiyorum ama sadece 1 dersten kaldım üniversite sınavında filan sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar, sorum basit ben 9. sınıf 1. dönemde matematikten kaldım ama 2. dönem teşekkür ve onur belgesi ile geçtim. Bu sene maalesef matematik hocamın bana olan tavrından 49 ile bıraktı. Halbuki performans ile geçmem gerekirdi düşük girmiş. Bu dersten kalmanın bana bir etkisi var mı? Sınıfı geçiyorum ama sadece 1 dersten kaldım üniversite sınavında filan sorun yaratır mı?
Hocam örneğin ilk dönem matematik ortalamanız 51 diyelim 2. dönem 49. Sene sonu bu 2 dönem notlarının ortalaması hesaplanıyor 50 ve üzeri ise geçiyorsunuz değilise sorumluluk sınavlarına giriyorsunuz. Yinede öğretmenlerinize sormakta fayda var.

YKS'ye girmek için liseden mezun olmak şart mı? Bende bu konuyu merak ediyorum.11.sınıfım matematik ve fizikten kaldım bu dönemde geçemezsem sorumlu olacağım sorumluluğuda vermezsem ne yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı