Lisede ilk hafta okul değişimi olur mu?

Dostum sen arkadaşı ne yapacaksın? Sen okumana bak, senin karnını arkadaşın doyurmuyor sonuçta aynı durumdayız ama ağlamak yerine kimseyle muhatap olmazsın mesela bende meslekteyim aynı yaştayız arkadaşlarım oldu ben öğle arasında parka gidiyorum yemeğimi yiyorum bol bol düşünüyorum dersime gidiyorum. Bırak böyle arkadaşmış oymuş buymuş bunlar seni kurtarmayacak. Bu arada Türkiye'nin en pis okulunda olabilirim.
Moral olmadıkça nasıl okuyayım? Birbirine pis pis şakalar yapıp gülen bir toplumun içerisindeyim.

Mümkün, nakil olabilirsiniz. Ayrıca okulun ilk haftaları nakil işlemleri ayın son günü değil haftanın son günü yapılıyor. Yani bugün nakil talebinde bulunursanız haftaya Cuma sonuç açıklanır.
6 lise degistirdim. Arkadasin dedigi gibi her ay nakil olur. Detaylar ile ailem ugrastigi icin bilmiyorum.
Hocam o nasıl oldu, zaten lise boyunca toplam 8 dönem var, (sınıfta kalmazsınız) nasıl 6 tane lise değiştirdiniz her 2-3 haftada bir okul mu değiştiriyordunuz? Zor olmuyor muydu ayrı okulların ulaşımı vs. 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı