Lisede kalma

Fuslu0246

Femtopat
Öncelikle selamlar 10.sınıfa gidiyorum Almanca dersimin ortalaması 50 altında geçeceğim bu dönem ama genel tüm derslerin ortalaması 70 üstü ben şimdi Almanca dersinden sorumluluk sınavına girecek miyim nasıl olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Onursss

Picopat
Yer
İstanbul
Öncelikle selamlar 10.sınıfa gidiyorum Almanca dersimin ortalaması 50 altında geçeceğim bu dönem ama genel tüm derslerin ortalaması 70 üstü ben şimdi Almanca dersinden sorumluluk sınavına girecek miyim nasıl olacak.

Yıl sonu ortalamasına bağlı olarak 50'nin altında olursa girersin.

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Almanca dersinden kalırsın sadece geçmek istiyorsan dersten o sınavlar hala var mı bilmiyorum ama girersin. Bildiğim kadarı ile de ortalama 50 altı veya Türk dili ve edebiyatı dersi 50 altı olursan kalıyorsun sanırsam.

Hüseyin42

Kilopat
Makaleler
12
Baraj ders değilse direkt geçersin. Dil anlatımı dışında sorumlu geçebileceğin başka bir ders yoktu eskiden şu an nasıldır bilmiyorum.

fehmi_ns

Picopat
Yer
Tatooine

Ben matematikten kaldım hiçbir şey olmadı?

Kapkaba

Centipat
Makaleler
2
Yer
Kalradya/Kergit Hanlığı-Sarranid Sultanlığı
Hocam o dersten kaldığın için takdir/teşekkür belgesi alamazsın sadece olay bu kadar. Sorumluluk sınavı sadece edebiyattan kalırsan olur. Geçen sene 9. sınıfta sınıfın yarısı matematikten kaldı ve kimse sorumluluk sınavına falan girmedi.

İrtifa

Kilopat
Toplam ortalaman 50 üstü ise sınıfta kalmazsın. Olur ki Türk Dili ve Edebiyatı dersinden kalırsan sorumlu geçersin. Diğer derslerin bir sorumluluk olayı yok. Ben Kuran dersinden 0 ile mezun olmuştum.

Yeni konular

Yukarı