Lisede kontenjanlar açılır mı?

Dr.Kader

Decapat
Arkadaşlar iki kere nakil yaptım ikisi de komşu kayıt alanı yüzünden reddedildi istemediğim bir liseye gideceğim nakil yapmak istiyorum ama kontenjanlar herhangi bir değişme yok. Lisede ilk 2 hafta taşınma sürecim olacak o yüzden müdürden izin aldım 3 tane okula gidebilirim 2'si komşu kayıt alanında biri kayıt alanımda ama kayıt alanımda olan 97 ile alıyor benim 93.8 OBP var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iki kere nakil yaptım ikisi de komşu kayıt alanı yüzünden reddedildi istemediğim bir liseye gideceğim nakil yapmak istiyorum ama kontenjanlar herhangi bir değişme yok. Lisede ilk 2 hafta taşınma sürecim olacak o yüzden müdürden izin aldım 3 tane okula gidebilirim 2'si komşu kayıt alanında biri kayıt alanımda ama kayıt alanımda olan 97 ile alıyor benim 93.8 OBP var.

Geçmiş olsun dostum eğer eksiği varsa okulun seni alabilir ama.

Ben girdiğimde 6.58 yapmıştım 6.56 ile alan okul gelmedi.

Hocam eğer kontenjanları dolmamış ise veya biri başka bir okula nakil isterse başka bir şehire falan taşınırsa boşluktan yararlanabilirsiniz.

Geçmiş olsun dostum eğer eksiği varsa okulun seni alabilir ama.

Ben girdiğimde 6.58 yapmıştım 6.56 ile alan okul gelmedi.

Bende 84 OBP ile almış okul 94 OBP ile giremedim onun yerine 54 OBP olan okula gideceğim 7.sınıfta 100 vermelerine rağmen nasıl yapmışlar bunu onu da çözemedim.

Hocam eğer kontenjanları dolmamış ise veya biri başka bir okula nakil isterse başka bir şehre falan taşınırsa boşluktan yararlanabilirsiniz.

Hocam hepsinin dolu şu an ama açılır muhtemelem 3 tane seçeneğim var illaki birinde açık oluşur.

Yeni konular

Geri
Yukarı