Lisede tek dersten kalmak

Merhaba, mesleki ve teknik anadolu lisesinde bölüm alanımı seçmiş iken 10 sınıfa gidiyorum.
Sadece Matematik'ten kaldım. Matematik ortalamam 44 düştü ama genel ortalamam 66 ortalama ile geçer miyim? Yazın sorumluluk sınavına girmeme gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cok tesekkur ederim abi beni rahatlattin
Sadece belli bi ders baraj ders olur. Mesela 9. sınıfta edebiyat, 10. sınıfta eğer meslek lisesiyse, bölüm dersi vs. gibi.
Meslek yane bölüm derslerinden hepsinden geçtim birtek matematikten kaldım ortalamam 44 düştü ama genel ortalamam 66 yazın sorumluluk sınavına girmeme gerek varmı?

Meslek yane bölüm derslerinden hepsinden geçtim birtek matematikten kaldım ortalamam 44 düştü ama genel ortalamam 66 yazın sorumluluk sınavına girmeme gerek varmı?
Gerek yok genel ortalama alınır.

Dediğim gibi sadece baraj dersinden geçmen yeterli. Bende baraj ders BTT idi. Meslek lisesinde bilişim bölümünde okuduğum için bilişim derslerinden biriydi. Sende hangisi bilmiyorum ama meslek lisesiyse bölüm derslerinden biridir.

Dediğim gibi sadece baraj dersinden geçmen yeterli. Bende baraj ders BTT idi. Meslek lisesinde bilişim bölümünde okuduğum için bilişim derslerinden biriydi. Sende hangisi bilmiyorum ama meslek lisesiyse bölüm derslerinden biridir.
Alanımın yane meslek derslerinden gectim sadece matematikten kaldım 44 dustu genel ortalamam 66 benim kafama takılan yazin sorumluluk sınavına girmem gerekirmi lisede baraj ders dil anlatim diyorlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı