Lisede uzun saç yasağı

Yazılanlara bakıyorum da ilginç, ben farklı bir Türkiyede yaşıyorum herhalde diye düşünüyorum. Bir saç için verilen mücadeleye bak yahu sana birşey yapamaz yapar ise darp raporu al hiçbir yerde yok öyle madde falan, güzel ülkemde emek hırsızlığı, hak ihlalleri, özgürlüğümüzün kısıtlanması gibi şeyler yerine böyle konulara odaklanılması güzel. Neyse çok takılmayacağım.

Var hocam müdür bağıran müdüre vuran vs. vs. Benim okulumda yaşandı hatta. Müdüre bağırma olayı oldu. Öğrenci müdüre bağırmıştı müdürde hiç bir şey demeyip içeri geçmişti. Çok acınası bir durum aslında öğrenci için.
Korktum hocam. 😀

Yazılanlara bakıyorum da ilginç, ben farklı bir Türkiyede yaşıyorum herhalde diye düşünüyorum. Bir saç için verilen mücadeleye bak yahu sana birşey yapamaz yapar ise darp raporu al hiçbir yerde yok öyle madde falan, güzel ülkemde emek hırsızlığı, hak ihlalleri, özgürlüğümüzün kısıtlanması gibi şeyler yerine böyle konulara odaklanılması güzel. Neyse çok takılmayacağım.
Ne alaka saçma sapan konuşmuşsunuz. Hak ihlalleri, emek hırsızlığının konuşulmadığını nereden biliyorsunuz? Özgürlüğün kısıtlanması konuşuluyor zaten şuan. İsteyen saç uzatabilir. Zaten özgürlüğü kısıtlanmış bir arkadaşa özgürlüğün kısıtlanması konuşulması gerektiğini söylemeniz ayrı komik.

Ne biçim hoca o ya. Niye dövsün seni. Sanmıyorum dövmeye çalışacağını falan ama eğer öyle bir şey olursa sende koy bir tane.

Hocalrıma bu zamana kadar hiçbir saygısızlığım olmadı ama o hoca öyle önüne geleni dövüyor çocukları korkudan şikayet edemiyor taktik için sağ ol :)

Disiplin anlayışınız çok tuhaf. Saçmalamaya da devam ediyorsunuz; gayet güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı