Lisede uzun saçtan dolayı okuldan atılır mıyım?

Cantr24373

Yoctopat
11.sınıf Anadolu lisesi öğrencisiyim. Okulumuza yeni müdür ve yardımcı geldi. Saçım uzun olduğu için beni her gün azarlıyorlar. Beni okuldan atmakla tehdit ediyorlar. Böyle bir kural olmadığını söylüyorum sizden önceki müdür ve yardımcısı karışmıyordu diyorum. O zaman öyleydi artık böyle diyorlar. Sizce beni okuldan atabilir mi?

Eskiden saçlara karışılabiliyordu fakat artık yönetmelikte ilgili madde sadece sakal ve bıyık olacak şekilde değiştirildi.
Temizliğine ve düzenli olmasına dikkat ettiğiniz sürece problem yok. Bazı öğretmenler takıntılı oluyor bağla falan diyor.
Yapacak bir şey yok. Yaşlılığına veriyorum. :D

@AlbaySIMSEK her şey bitti. Tek dert öğrencinin saçı zaten :D
Bunun gibi bir sebepten ötürü bir öğretmenim ile tartışmıştım. Okulda girdiğimiz tuvaletin kapısı yok (dış kapı değil, bildiğimiz tuvaletin kendi kapısı yok. Her şey ortada yapmak zorundayız) gelmiş benim saçıma laf ediyor. :D
Ağlanacak halimize gülüyoruz.
Az kaldı 4 ay sonra kurtuluyorum bu çileden inşallah.

Eskiden saçlara karışılabiliyordu fakat artık yönetmelikte ilgili madde sadece sakal ve bıyık olacak şekilde değiştirildi.
Temizliğine ve düzenli olmasına dikkat ettiğiniz sürece problem yok. Bazı öğretmenler takıntılı oluyor bağla falan diyor.
Yapacak bir şey yok. Yaşlılığına veriyorum. :D
Bağlamamıda istemiyor.Saçımın neresi sorun oluyor diyorum.Uzun diyor uzun olması sorun olamaz diyorum bağırıyor bağırarak psikolojik üstünlük kurmaya çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı