Liselerde projeler iptal mi?

Hacen

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;
İnternette araştırdığımda iptal oldu falan yazdığını gördüm fakat bizim öğretmenlerden bir bilgilendirme gelmediği için ve şüphelendiğim için sormak istedim. 1. dönem içerisinde aldığım projemi 1 hafta içinde teslim etmem gerekiyordu normal şartlarda ama bu karar çıkınca projeyi vermeme gerek yok mu? 1. Dönemin tüm sözlüler de dahil olmak üzere notları girildi. 2. sınavlara girmeyeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende proje aldım ve tamamlayıp gönderdim sonra aklıma takıldı ve sordum hocama eğer 2. sınavlara gireceksem yaptığım proje bu notlara dahil olacakmış eğer girmeyeceksem bir anlamı olmadığını söyledi siz yine de bir hocanıza danışın size gerekli yanıtı verir.

• Sınava girmek istemeyip, ilk dönem notunun ikinci döneme geçmesini isteyen öğrencilerin proje ödev notları da ikinci döneme aktarılacak mı?

Eğitim kurumu müdürlüklerine dilekçe ile başvuran ve tercihleri doğrultusunda yapılacak ikinci dönem sınavlarına girmeyecek olan öğrencilerin birinci dönemde aldıkları notlara göre yılı sonuna ilişkin iş ve işlemleri tamamlanacaktır. Bu öğrencilere yönelik başka herhangi bir ölçme ve değerlendirme aracı kullanılmayacak ve uygulaması da yapılmayacaktır.

Kaynak: Sıkça Sorulan Sorular

Sınıf hocam ikinci sınavlara girmeyeceklerin proje, performans ödevlerini yapmasına gerek olmadığını belirtti. Ancak kesinlikle dilekçe vermeliymişiz aksi takdirde notlar G girilecekmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı