Liseliler arası İstanbul Gençlik Festivali

İstanbul gençlik oyunları göster kendini.

İstanbul valiliği, İstanbul il milli eğitim müdürlüğü ve Başakşehir Belediyesi ortaklığında düzenlenen, öğrencilere yönelik kültürel, bilimsel, sanatsal, sportif ve sosyal sorumluluk anlamında hem eğitici hem de eğlendirici birçok aktiviteden oluşan etkinlikler bütünüdür.

Gençlik oyunları kapsamında 60 spor turnuvası, 8 kültür ve sanat yarışması, 6 bilim ve teknoloji yarışması, 8 sosyal sorumluluk projesi olmak üzere toplamda 87 turnuva düzenleniyor.

(Valorant, PUBG Mobile, FIFA) oyunlarına okuldaki arkadaşlarınız ile katılabilirsiniz, detaylı bilgi için web sitesine bakabilirsiniz.

9073112.jpg

Keyifli gözüküyor, fakat benim yaşım yetmez artık. Yaşlandık.

Elbet arkadaş bulup oynarsınız hocam, yaş geçince hayattan bağımız kesilmiyor, eğlencenize bakın.

Talimatname'de lise öğrencilerine kadar gözüküyor. Ben ise yüksek lisansını bitirmiş bir ihtiyarım :D ee arkadaşlar bulursak harici olarak paint ball yaparız. Aslında konu dışında konu mu açsam? Halı saha maçı veya paintball yaparız Technopat İstanbul zirvesi :D

Talimatname'de lise öğrencilerine kadar gözüküyor. Ben ise yüksek lisansını bitirmiş bir ihtiyarım :D ee arkadaşlar bulursak harici olarak paint ball yaparız. Aslında konu dışında konu mu açsam? Halı saha maçı veya paintball yaparız Technopat İstanbul zirvesi :D

Ah be hocam Paintball için kota dolmuş biz giremedik. Gençlere bile yok yani anlayacağınız :D

Eminim sizin gibi forumda oynamak isteyen binlerce kişi vardır, dediğiniz gibi technopat zirvesi yapmak gerek:)

Geri
Yukarı