Liselilerin yazılı sınavların ertelenmesini istemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keşke arkadaşa bir şey yedirip içirmeseydik herhalde kasım ayında bizim yerimize robotlar gitti sınav olmaya.

Arkadaşım neyin kafası bu ilk ve ortaların sınavları iptal oldu hatta kuzenimde ortaokula gidiyor beleşten 100 verdiler hepsine sen önce bir düzgün konuşmasını öğren sonra benimle tartış.
Hahahahaha yediremiyorsunuz sınav olmaya. Sonra raporladım seni, raporla kaç yazar. Yeni hesap açılmıyor mu?

İstersen 50 hesap aç seni gene raporlarım haddini bil.

Ben konuyla ilgili son yorumumu yapıp bitiriyorum.

1-) 7/24 sokaklarda gezip, sonra Twitter'da koronadan korkuyoruz erteleyin sınavları diye ağlayan kesim.

2-) Twitter'da çalışmayıp sınavların iptal olmasını isteyen kişi.

3-) gerçekten ailesi hasta olduğu için sınav olmak istemeyen kesim.

4-) ve çalışma durumu olamayan kişiler.

Önce 4. maddeyi söyleyeceğim 2 milyon tweet gelmiş çalışma imkanı olmayıp kişiler internetini Twitter'da yok edeceğine, gidip tonguç falan izleyip bir şeyler öğrenmeye çalışsa gerek kalmaz bunlara. Öğrenmek isteyen her yolu dener ve bir şekilde öğrenir.

3. madde burada tweet atan 2 milyon kişinin kaçının ailesinin gerçekten öyle aman aman hasta olduğunu zannediyorsunuz? 2 milyon kişiden 2 milyonunda ailesi cidden hasta değil zaten herkes biliyor bunu.

2. madde eğer önceki zamanlarında çalışsalardı gerçekten gerek kalmazdı bunlara.

1. madde bu tiplere gerçekten söylenecek söz yok zaten.

Utanmadan bunları söyleyebiliyorsunuz bir de.
İnterneti olmayan köylerde olan insanlar ne olacak Online eğitimin çöküp durduğu derslerin adam akıllı işlenemediği halde bu durum güzel diyen Ziya Selçuğa ne olacak?
Az önce Almanca dersinden çıktım dersin 25 dakikası ses kesiliyor mu çocuklar vs diye konuşmalar ile geçti ne gibi bir verim almamızı beklemektesin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı