Liselilerin yazılı sınavların ertelenmesini istemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ciddi hastamız çok şükür yok ama annem babam yaşlı. Aynı zamanda ciddi hasta olmasına gerek yok çünkü virüs kaparsa zaten ölüm riski var Allah göstermesin. Son kez açıklamış olurum umarım savunma nedenim ailem. Ben suçlu olmak istemiyorum. Ben boşa mı aylardır evden çıkıp gezmeye gitmedim de son anda çıkıp aileme virüs kaptırayım?
Tamam hocam. Size bir şey diyemeyiz zaten, ama sınav olursa(büyük ihtimal olacak) önlemlerinizi alıp, çift maske kullanırsanız insanların içine de çok girmezseniz bir sorun olacağını zannetmiyorum. İnşallah olmaz.

Bunlar liseyi ne zannediyor ya? Sanki sabahtan akşama kadar evde boş boş oturuyoruz. Biz ortaokullara göre daha fazla derse giriyoruz. Bir de dün gece 12'ye kadar çalışıp bugün sabah 8'de kalktım. Sanki ekmek elden su gölden yaşıyoruz.

Aynen dostum ödevler ayrı EBA çalışmaları ayrı dersler ayrı kendileri ortaokulda olduğu için kendileriyle bir tutuyorlar bizide.

Tamam hocam. Size bir şey diyemeyiz zaten, ama sınav olursa(büyük ihtimal olacak) önlemlerinizi alıp, çift maske kullanırsanız insanların içine de çok girmezseniz bir sorun olacağını zannetmiyorum. İnşallah olmaz.
Sınav durumunda farklı bir davranış yapamam zaten. Umarım sağlıklı girip çıkmış oluruz.

İlkokul iptal, ortaokul iptal, üniversite Online, lise sınavları yüz yüze. Neden böyle? Liselilere virüs bulaşmıyor mu?

18 yaşındakilere bulaşmicak sanıyorlar bu durum benim de sinirimi bozdu.

(Not: Bulaşmicak şu anlamda bulaşıp zarar vermiceni düşünüyolar)

Tamam internet yok evde ders çalışabileceğim bir kitap var mı? 16 yaşındayım.
Tamam 11 dersin toplam 22 ünitesini kitaptan okuyarak yetiştireceğim, verimli olsun diye soruları nerede çözeyim aklımdan hayal edip mi ? azcık biraz kendinizi benim yerime koysanız keşke ne kadar net anlayacaksınız durumu kitaptan konu anlamak o kadar kolay olmuyor dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı