Liseye geçeceğim ne yapmalıyım?

• Konuyu başlatan b7gra
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 477

b7gra

Decapat
Daha fazla  
8. sınıfım seneye liseye geçeceğim nasıl davranmalıyım, nasıl takılmalıyım, neler yapmamalıyım anlatabilir misiniz?

8. sınıfım seneye liseye geçeceğim nasıl davranmalıyım, nasıl takılmalıyım, neler yapmamalıyım anlatabilir misiniz?
Sigaradan uzak dur, yapacağın her hamleyi iki defa düşün ileride pişmanlık ve utanç çekebilirsin. Onun dışında favori bir öğretmen belirle ve onun dersine aban ve gözünde iyi gözük her zaman işe yarar, güzel taktiktir.

Onun dışında favori bir öğretmen belirle
Bu taktik çok kurtardı beni başın belaya girerse yardımcı olur sana.

Bak bu yaz dikkat et. Konuları unutma. 7. sınıf konuları da çıkıyor. Yoksa benim gibi çuvallayabilirsin.

Bak bu yaz dikkat et. Konuları unutma. 7. sınıf konuları da çıkıyor. Yoksa benim gibi çuvallayabilirsin.
Lise için söylüyorum. LGS'de sadece 8. sınıf çıkıyor.

Hele matematik, 7. ve 8. sınıfta doğru düzgün okumadık şimdi hiçbir şey bilmiyorum matematik rezalet gidiyor.

Birde küfür etme zaten etmiyorsan başlama arkadaşlarına uyup, en büyük pişmanlıklarımdan birisidir sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı