Littlewood oyunu nasıldır?

Olur. Hatta alacağım bugün, iade edilmesini bekliyorum ürünümün. Dün gece 2'de iade ettim tahmini olarak ne zaman hesabıma para yatar?

Karta mı iade ettiniz cüzdana mı? Karta iade edilince bankadan onay falan da gerektiği için biraz daha uzun sürer ama cüzdana ise 1-2 güne onaylanır ancak bekleniyor durumuna düşer. Bekleniyor durumundan çıkması için yine 1-2 gün sürer yani ortalama 4 gün gibi bir süre. Bazen 3 de olabilir. Zaten Fall Guys alacaksan indirimi kaçırma gibi bir derdin de yok. O yüzden rahat ol. İndirimdeyken söyleyeyim daha önce oynamadıysan ve RPG seviyorsan, Skyrim’e de bir bak derim ben. Biraz sisteminin iyi olması lazım ama güzel oyundur. Ben olsam Fall Guys alırdım yine de.

Karta mı iade ettiniz cüzdana mı? Karta iade edilince bankadan onay falan da gerektiği için biraz daha uzun sürer ama cüzdana ise 1-2 güne onaylanır ancak bekleniyor durumuna düşer. Bekleniyor durumundan çıkması için yine 1-2 gün sürer yani ortalama 4 gün gibi bir süre. Bazen 3'de olabilir. Zaten fall guys alacaksan indirimi kaçırma gibi bir derdin de yok. O yüzden rahat ol. İndirimdeyken söyleyeyim daha önce oynamadıysan ve RPG seviyorsan, Skyrim’e de bir bak derim ben. Biraz sisteminin iyi olması lazım ama güzel oyundur. Ben olsam fall guys alırdım yine de.

Hocam cüzdanıma iade ettim. Şu an bekleniyor 38 TL aşamasında, gece 2'de hesabıma yatacağını düşünüyorum. Zaten Skyrim oyununu iade ettim hocam. Bana göre değilmiş pek.

Hocam cüzdanıma iade ettim. Şu an bekleniyor 38 TL aşamasında, gece 2'de hesabıma yatacağını düşünüyorum. Zaten Skyrim oyununu iade ettim hocam. Bana göre değilmiş pek.

Anladım hocam. Evet o oyun herkese göre değil ya. Bayıyor ama ben RPG seven bir insan olduğum için payıldım. İade konusuna gelirsek en geç yarın size ulaşır diye düşünüyorum.

Anladım hocam. Evet o oyun herkese göre değil ya. Bayıyor ama ben RPG seven bir insan olduğum için payıldım. İade konusuna gelirsek en geç yarın size ulaşır diye düşünüyorum.

Ben de RPG oyun hastasıyım fakat nedense Skyrim benlik değil. Örnek vereyim undertale çok sevdiğim RPG oyunlardan biridir.

Ben de RPG oyun hastasıyım fakat nedense Skyrim benlik değil. Örnek vereyim undertale çok sevdiğim RPG oyunlardan biridir.

Anladım. Galiba açık dünya RPG'leri sevmiyorsunuz. Zaten Skyrim öyle herkese göre değil bence. Ben de ilk başta sıkıldım sonra güzel geldi sonra yine sıkıldım diye diye kaç saat oynadım kim bilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı