Litvanya vs Letonya

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce hangisi? Bence Letonya, biraz daha gençlerin takılıp öğrencilik vb yapabileceği. Litvanya daha çok evlilik, yaşam falan yeri gibi geliyor. 2'sine de gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum bir gezim diye, sizce hangisi daha iyi veya şartlar nasıl? Kalmayacağım da belki ileride emekli olduktan sonra bir tanesine gidebilirim :d

Sizce hangisi? Bence Letonya, biraz daha gençlerin takılıp öğrencilik vb yapabileceği. Litvanya daha çok evlilik, yaşam falan yeri gibi geliyor. 2'sine de gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum bir gezim diye, sizce hangisi daha iyi veya şartlar nasıl? Kalmayacağım da belki ileride emekli olduktan sonra bir tanesine gidebilirim :d
Hocam benim öğretmenim gitmiş. Bir yere gitmiş arkadaşlarıyla herhalde tekne turu falan. Bunlar da aaa ne güzel kale ne güzel kule diye geziniyolarmış. Eğer minik bir araştırmaya çıkarsanız gülersiniz.

@KralTektir
Sen ciddi misin? Letonya ve Litvanya has müslüman değil ki aksine ateizm yükselişte diye biliyorum tıpkı Çek agalar gibi. Gezmek için Prag vesaire tarihi açıdan bayağı zengin diye duymuştum. Ayrıca dünyanın öbür ucundaki İzlanda bile bizden nefret ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı