Logitech destek süreci nasıl?

YavuzAkcali

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Logitech desteğe bozulan farem için yazdım benden sorun ve adres istediler. Videoyu attım, sizce sonuç ne olur ilerdeki adımlar nedir?

Logitech bu konuda gerçekten örnek alınası bir firma. Garanti kapsamında bozulan çoğu ürünü sıfırı ile değiştirip ücretsiz bir şekilde adresine teslim ediyor. (Şu ana dek mouse ve klavye değişiminde deneyimlediklerim bunlar.)

Bir süre önce bu işten kâr sağlayanlar bile vardı, hala yapılıyor mu bilmiyorum. Ürünü bir şekilde bozukmuş gibi gösterip yeni bir ürünü bedavaya alıyorlardı, Logitech çoğu zaman bir üst modeli bile gönderiyordu. Gerçekten örnek alınasılar evet ama keşke onları böyle sömüren insanlar olmasa, umarım bunun önlemi artık alınmıştır.

double click atıyordu mouse garantisi var 2 yıl işte sorunu ve adres istediler sorunu attım bariz bir şekilde görünüyor kabul edilmez diye korkuyorum mouse g502 hero gerçekten pahalı bir mouse sizce ne olur

Hangi adrese yazdınız hocam? Benim G502'de de kronik sorun olan çift tıklama ve drag sorunu mevcut. Ben de yazacağım yakında.

Merhabalar, bende de G403 Prodigy faremde oyun içerisinde spray atarken kesintiler yaşamaktayım. Yani basılı tutarken anlık yarım saliselik kesinti oluyor canlı desteğe ulaştım ve bana mail yoluyla yardımcı olacaklarını söylediler. Hepsiburada üzerinden satın almıştım fakat onlar 2 3 gündür dönmediler, aktif olarak evde oyun oynuyoruz sizce ne zaman dönüş sağlarlar veya ürün değişimi, yeni ürün gönderimi alır mıyım size nasıl dönüş yaptılar?
Ek olarak ve ne zaman dönüş yaptılar? Olumlu veya faaliyetli bir dönüşü ne zaman aldınız.

Merhabalar, bende de G403 Prodigy faremde oyun içerisinde spray atarken kesintiler yaşamaktayım. Yani basılı tutarken anlık yarım saliselik kesinti oluyor canlı desteğe ulaştım ve bana mail yoluyla yardımcı olacaklarını söylediler. Hepsiburada üzerinden satın almıştım fakat onlar 2 3 gündür dönmediler, aktif olarak evde oyun oynuyoruz sizce ne zaman dönüş sağlarlar veya ürün değişimi, yeni ürün gönderimi alır mıyım size nasıl dönüş yaptılar?
Ek olarak ve ne zaman dönüş yaptılar? Olumlu veya faaliyetli bir dönüşü ne zaman aldınız.

Merhabalar hocam geri dönüş süreleri ilk başlarda 1-3 gün arası sürdü ben de yoğunluğa bağlı olarak en geç 1,5 hafta içerisinde cevap almıştım eğer ki hızlı yanıt istiyorsanız sorunu gösteren bir video(videoda mouseun seri numarasını kablo üzerinden gösterin) faturayı ve mağazanın yardımcı olamadağını söyleyin onlar size yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı