Logitech F310 alınır mı?

Thundem

Hectopat
Geçen gün F710'un 300TL olduğunu görmüştüm ama kaçırdım. Zaten bildiğim kadarıyla tek farkları kablosuz olması, PC'de yani masa başında kullanacağım için kablolu ya da kablosuz olması benim için pek önemli değil. FIFA 22 PC için alacağım. 250TL eder mi? Çıkalı uzun zaman olduğu için eskimiş midir sizce? Daha güncel muadili var mıdır? Logitech F310 Kablolu PC Gamepad| ITOPYA.COM

Alınır hocam. Hala uyumlu. Bende de var. Gerçekten sağlam bir kol. Buna yakın olarak ise Trust GXT 540 var.

Geçen gün F710'un 300TL olduğunu görmüştüm ama kaçırdım. Zaten bildiğim kadarıyla tek farkları kablosuz olması, PC'de yani masa başında kullanacağım için kablolu ya da kablosuz olması benim için pek önemli değil. FIFA 22 PC için alacağım. 250TL eder mi? Çıkalı uzun zaman olduğu için eskimiş midir sizce? Daha güncel muadili var mıdır? Logitech F310 Kablolu PC Gamepad| ITOPYA.COM

Alınır.

Bende geçen sene çok arada kalıp almıştım. Bir buçuk senedir kullanıyorum, tek eksiği titreşimli olmaması. Onun haricinde çok memnunum, tavsiye ederim.

Alınır.

Peki hocam F310'u PC'ye bağlayınca kendi yazılımı oyunlarda otomatik oluyor mu yoksa dandik kollardaki gibi x360ce falan kullanmak lazım mı?
Hayır hocam. Kolu X moduna alınca Xbox 360 kolu olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı