Logitech F310 nasıldır?

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2-3 yıl Monster Pusat gamepad'i kullandım, idare ederdi, bozuldu. Şimdi yeni oyun kolu almak istiyorum ama fiyatları gördükten sonra şok oldum. Logitech F310 şu an uygun gibi görünüyor ama eski bir kol diye biliyorum. Sizce hissiyatı nasıl? Alanlar biraz fikir versin.

FİFA 23 OYNAYACAĞIM

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2-3 yıl Monster Pusat gamepad'i kullandım, idare ederdi, bozuldu. Şimdi yeni oyun kolu almak istiyorum ama fiyatları gördükten sonra şok oldum. Logitech F310 şu an uygun gibi görünüyor ama eski bir kol diye biliyorum. Sizce hissiyatı nasıl? Alanlar biraz fikir versin.
Titreşim yok
Hafif
Kablolu
Logitech kalitesi. İnternetten yorumlarına bakabilirsin.
Titreşim şart ise f710 modelini onerebilirim:
Pille çalişiyor
Titreşimli
Kablosuz.

Titreşim yok
Hafif
Kablolu
Logitech kalitesi. İnternetten yorumlarına bakabilirsin.
Titreşim şart ise f710 modelini onerebilirim:
Pille çalişiyor
Titreşimli
Kablosuz.
Ben zaten oyunları kol ile oynayan birisi değilim sadece fifa için oynayacağım bu tarz eski kollara 500-800 tl vermek bile bana göre saçma

Ben zaten oyunları kol ile oynayan birisi değilim sadece fifa için oynayacağım bu tarz eski kollara 500-800 tl vermek bile bana göre saçma
Ülkenin durumu ortada yani yapacak birşey yok.
Ben snopy kullanıyorum çok nadir. Bu tür markalar da dayanmıyor. Şans işi. Çok da bir seçenek yok. Logitech için ikinci ele bakabilirsiniz.

Ben de alalı bir ay oldu hocam. Şahsen gayet konforlu. Hissiyatı güzel. Özellikle analog ve tetik hassasiyeti mükemmel. Titreşim olmaması dışında bir sorun yok, sorun da değil bence.

Ben de alalı bir ay oldu hocam. Şahsen gayet konforlu. Hissiyatı güzel. Özellikle analog ve tetik hassasiyeti mükemmel. Titreşim olmaması dışında bir sorun yok, sorun da değil bence.
Üstte yorum atan arkadaşlarada teşekkür ederim
Ek olarak benim için titreşim önemli değil fifa oynayıp daha kolu kullanmam bile sadece fifada sıkıntı çıkarmasın yeter

Geri
Yukarı