Logitech F310 vs Monster Pusat Gamepad

Buraksnm

Hectopat
Arkadaşlar elimde Logitech F310 var FIFA Ultimate Team oynuyorum o yüzden almıştım ama analog hassasiyeti beni tatmin etmedi. Bunu satıp 2. el Monster Pusat alsam sizce analog hassasiyeti olarak daha iyi tercih yapmış olur muyum? Tecrübe eden var ise Monster gamepedi F310’a göre farkını hissettir mi? Satan var ise de iletişime geçmek isterim. Xbox Gamepad alacak bütçem yok en fazla Monster alabilirim. Konu ile ilgilenirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, evet bende var. Genel olarak güzel. Uyum sıkıntısı yok. Kablosuz olarak alınabilecek en uygunu diyebilirim.

Memnun etmedi derken? Pusat Xbox 360 kontrolcüsü klonu olduğu için analog hassasiyeti daha düşük olacaktır. Ayarlarlardan hassasiyeti düşürüp veya yükseltip geçmeni tavsiye ederim. F310 DualShock 3 klonu olduğu için hassasiyeti Pusat'a kıyasla daha yüksek. Ayarlardan halledilebilecek bir şey için neden 300 lira daha veresin?

İade edip alacaksan ve cebinden fazladan para çıkmayacaksa Pusat'a geçebilirsin. Hassasiyeti F310'dan daha düşüktür.

Bence f310 daha iyi çünkü pusat aldım geri iade ettim sebebi ise uzun süre ps kolunda oynadıktan sonra bu kola alışamamam. Malum analog ile sol tuş takımının yerleri değiştirilmiş. Aksi takdirde güzel bir ürün buna takılmayacaksanız alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı