Logitech F710 Alınır mı?

W10

Hectopat
Arkadaşlar Logitech F710 tavsiye eder misiniz? Güncel oyunlarda ve Windows 10 işletim sisteminde sorunsuz çalışıyor mu?

İnternetten alınmayacak, Vatan Bilgisayar'dan alınacak. Başka gamepad tavsiyeniz varsa bunu da göz önünde bulundurun, bütçem 250₺ civarı.

Neden internetten almıyorsunuz? Xbox One S kontrolcüsü, internette 299₺. F710 düzenine alışığım derseniz, Dualshock 4 kontrolcüsünü, geçtiğimiz sene Kasım ayında 269₺'ye almıştım. F710'a 260₺ vereceğinize, bu ikisinden birini tercih etmenizi öneririm.

Neden internetten almıyorsunuz? Xbox One S kontrolcüsü, internette 299₺. F710 düzenine alışığım derseniz, Dualshock 4 kontrolcüsünü, geçtiğimiz sene Kasım ayında 269₺'ye almıştım. F710'a 260₺ vereceğinize, bu ikisinden birini tercih etmenizi öneririm.
Ailem karne hediyesi olarak alacak. f710 windows 10 ile uyumlu mu acaba 260 lira vereceğiz sorun çıkmasın.

Güncel olarak PES 19 oynadım bir sıkıntı olmadı. Bende olan istediğiniz bir oyun varsa deneyebilirim.
Abi oynadığım oyunlar bunlar
Fifa 19
Pes 2019
Nba 2k19 ve Gta 5
Ne Windows 10 ile ne de oyunlarla bir problem çıkartmaz ancak o fiyata çok değecek bir ürün değil.
Abi bende biliyorum internette daha ucuz ama büyükler internetten almaz illa görüp alıcaklar eski usul yani mecburen pahalı fiyattan alacağız.

2017 yılında Migros'dan indirimli 85 liraya almıştım.Fiyatına göre sunduğu performans güzeldi ancak 150 liradan fazla verilmez.

Kötü yönleri
-Ağır bir kol ben FIFA oyuncusuyum teknik d. kariyeri oynuyorum,iki üç maç atıp çıkmadığım için ağırlığı kendini hissettiriyor.
-Terleme çok oluyor,1saat oynadıktan sonra elimi silmeye başlıyorum.

Kısaca fazla para vermeye değmez.Yinede siz bilirsiniz kötü yönlerini göz önünde bulundurun.

Abi oynadığım oyunlar bunlar
Fifa 19
Pes 2019
Nba 2k19 ve Gta 5

Abi bende biliyorum internette daha ucuz ama büyükler internetten almaz illa görüp alıcaklar eski usul yani mecburen pahalı fiyattan alacağız.

Ben kullanıyorum F710 neredeyse bütün oyunlarla Windows 10 üzerinde uyumlu. Fifa 19 demosunu ve GTA V'i F710 ile oynadım, çalışıyor. Muhtemelen bahsettiğin diğer oyunlarla da çalışıyordur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı