Çözüldü Logitech F710 L1 menüde 2'li atlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Turkish Delight

Hectopat
FIFA 22 oynarken L1 tuşunu kullandığım zaman menülerde geçiş yaparken 2'li 3'lü atlıyor. Basılı tuttuğum zamanda aynı şekil. R1 kullanırken bir sorun yok ama L1 böyle. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu? Maçta oyuncu değiştirmeye çalıştığım zaman da bu sebepten ötürü oyuncu değiştiremiyorum.

Kol X konumda olduğunda mı yapıyor?

Steam oyunu ise kontrolcü ayarlarına bakın. Xbox düzeni seçili olsun.

Steam oyunu ise kontrolcü ayarlarına bakın. Xbox düzeni seçili olsun.
Evet hocam dediğiniz gibi seçili. Kusura bakmayın eskisi gibi foruma sürekli bakacak vakit bulamıyorum.
Ekran görüntüsü 2023-06-03 115631.png

Normalde sıkıntı olmaması gerekir gözüküyor.

Normalde sıkıntı olmaması gerekir gözüküyor.
Hocam eFootball'da denedim herhangi bir problem yoktu ancak FIFA 22'de misal kariyer modunda menüdeyken R1'e 1 kere de bassam basılı da tutsam 1 sonraki menüye geçiyor. L1'e bastığım zaman 2'li 3'lü şekilde atlıyor ve basılı tutarsam sürekli menü değişiyor. Maçtayken oyuncu değiştirmek istediğim zaman aynı oyuncuya geri dönüyor. Sırf düzelteceğim diye FIFA'nın belgelerdeki klasörünü sildim oyun içi ayarları vs. sıfırladım ama düzeltemedim.

Hocam düzeltiyorum her oyunda L2 böyle. @Yener K.

Bir kaç gün önce ürünü garantiye yolladım, yeni ürün ile değiştirilmiş. Şu an konsolun tuşlarında hiç bir problem yok, problem önceki konsoldan kaynaklıymış. @Yener K.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı