Logitech F710 LT RT tuşları çok sert

Sangal123

Decapat
Daha fazla  
Bu arkada ki LT ve RT tuşları aşırı fazla derece sert. Oyun oynarken yoruluyorum bildiğiniz. Hele hikayeli bir oyun oynuyorsam ve koşma tuşu, arabada gaz tuşu RT ise parmağıma kramplar giriyor. Yok mudur bunu yumuşatmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkada ki lt ve RT tuşları aşırı fazla derece sert. Oyun oynarken yoruluyorum bildiğiniz. Hele hikayeli bir oyun oynuyorsam ve koşma tuşu, arabada gaz tuşu RT ise parmağıma kramplar giriyor. Yok mudur bunu yumuşatmanın bir yolu var mı?

Ben de aynı durumdayım Assetto Corsa competizione ya da F1 oynarken 10 tur atmak bile çok zorluyor elim ağrıyor ve bazen RT tam olarak basmıyor bile %70 seviyesinde algılıyor çok büyük hız kaybı yaşıyorum.

Ben de aynı durumdayım Assetto Corsa competizione ya da F1 oynarken 10 tur atmak bile çok zorluyor elim ağrıyor ve bazen RT tam olarak basmıyor bile %70 seviyesinde algılıyor çok büyük hız kaybı yaşıyorum.
%70 civarı algılama olayı başıma gelmedi galiba hiç dikkatimi çekmedi. Kontrol edebileceğim bir yeri varsa bakayım bende.

Geri
Yukarı